2 Uren van Barneveld (19 apr)

De prachtige foto's van de 49e NOL gemaakt door Dick Groen kunt u hier vinden.

Uitleg 2 uren van Barneveld 2017

Sportklasse Tourklasse
 2 Uren van Barneveld 2017 Sportklasse uitleg  2 Uren van Barneveld 2017 Tourklasse uitleg

 

Uitslag 2 uren van Barneveld 2017

   Punten
Plaats Startnr Equipe   RC RP TC strafp B N
1 3 Carl Verboom Rutger Kwant 1 0 0 30 27 27
2 10 Henk Ledderhof Roel Rosbag 1 0 3 33 23 23
3 16 Jack Boshuizen Michael Meerlo 2 0 0 60 20 20
4 12 René van der Borch tot Verwolde Jürgen Donders 2 0 2 62 18 18
5 4 Eric Hesp Truus Bakker 2 0 11 71    
6 15 Rijk van Zwetselaar Jeroen van Zwetselaar 3 0 0 90    
7 7 Kees ruip Sjaak Severs 4 0 0 120   14
8 8 Ruud van Tellingen Gerrit van Beek 4 0 0 120 14 14
9 11 Ton Janssen Dik Vervoort 4 0 0 120   14
10 2 Francis Schutten Frank Schutten 4 0 4 124 11 11
11 20 Tjoe Houw Kwee Eric Bruêns 4 0 9 129 10 10
12 1 Edgar Hoogendoorn Erik Pastoor 5 0 0 150   9
13 9 Hans van der Kooij Bas de Rijk 5 0 0 150 9 9
14 14 Paul Hooiveld René van Brandenburg 5 0 0 150 9 9
15 17 Kees van Loon Maarten Kalk 5 0 0 150 9 9
16 22 Marcel Schoneveld René Verschoor 5 0 0 150 9 9
17 27 Jan Kuenen Wouter van de Veen 5 0 3 153 4 4
18 5 Jan van der Lit Marco Oosterom 6 0 0 180 3 3
19 21 René Roelofs Harro van der Vlugt 6 0 0 180 3 3
20 19 André van Rooijen Redmer van Delden 7 0 0 210 1 1
21 26 Joris Jennen Steven Halbertsma 7 0 0 210 1 1
22 24 Boele Braaksma Hiske Braaksma 8 0 0 240 1  
23 25 Klaas Meekma Yvonne Leenaars 8 0 0 240    
24 18 Nan Beers Paul van de Riet 8 0 3 243 1 1
25 6 Gauke Witteveen Jos Kaats 9 0 0 270 1 1
26 23 John Borst Nico Gerrits 9 0 0 270 1 1
27 13 Edwin Fluit Britt Fluit 999 0 0 DNF 0  
  Punten
Plaats Startnr Equipe   RC RP TC strafp B N
1 20 Tim van der Werf Herman Wassenaar 3 0 0 90    
2 21 Maikel Walet Dion Walet 3 0 0 90 27  
3 8 Heimen van Diest Gert Poolen 4 0 0 120 20  
4 4 Gerrit Wolfswinkel Nico Mantel 4 0 0 120 20 20
5 10 Joost van der Schaaf Jelle van der Schaaf 5 0 0 150 16 16
6 14 Joop de Man Kees Goossen 5 0 0 150 16 16
7 19 Kok van de Wetering Dirk Boersma 5 0 0 150 16 16
8 5 Harm Swen Oege Lam 6 0 0 180 13  
9 15 John van der Veer Dick Everaarts 6 0 0 180 13 13
10 17 Bert van Engelenhoven Herman Brand 6 0 0 180 13  
11 22 Steven Bleeker Karine Valk 6 0 0 180 13 13
12 23 Harry Martens Johan Lust 7 0 15 225 9 9
13 3 Arno Pappot Ferry Flinterman 8 0 0 240   8
14 11 Francesco Huitema Ruben Huitema 8 0 0 240 8 8
15 16 Lex van den Engel Olaf Selderbeek 8 0 0 240    
16 7 Harry Stoffels Hans Stoffels 9 0 0 270 5 5
17 12 Richard Onderberg Annemiek Onderberg-de Haan 9 0 0 270 5 5
18 13 Gert Jan Baan Hans Baan 11 0 0 330    
19 2 Leen-Pieter Smit Phil Wildebrandts 12 0 0 360 2  
20 9 Hans Jung Jan Vlot 13 0 9 399    
21 18 Chris Visscher Luuk Visscher 13 0 30 420    
22 1 Jolt Bosch Robert Michel 999 0 0 DNF 0 0
23 6 Martijn Broekhuizen Renate de Groot 999 0 0 DNF    
Punten        Punten
 Plaats Strartnr Equipe   RC RP TC Strafp B N
2 21 Maikel Walet Dion Walet 3 0 0 90 27  
11 22 Steven Bleeker Karine Valk 6 0 0 180 23 23
13 3 Arno Pappot Ferry Flinterman 8 0 0 240   20
14 11 Francesco Huitema Ruben Huitema 8 0 0 240 20 20

 

Informatie 2 Uren van Barneveld 2017

Bij deze 2 Uren van Barneveld wordt u bezig gehouden door de creativiteit van Folkert Kamp. Folkert is héééél lang lid bij de AMAC, vroeger een geduchte equipe met Peter Wijnands, tegenwoordig met zoonlief Mark. Daar worden goede resultaten mee behaald en dus tijd om zijn 'kunsten' aan den Amac-volke ten toon te stellen!

Waarschuwing vooraf: Folkert kan creatief omgaan met kaartmateriaal! In de gaten gehouden door onze 'beroeps-controleur' Adrie Brugmans komt er vast en zeker een uitdagende creatie tevoorschijn!

Folkert zelf zegt: 'de rit is eenvoudig van opzet, lekker rijden is de hoofdzaak !'
Tussen de pijlen de kortste route construeren, aangekomen in kaartvakken de langste route construeren. Kijk ook naar het Bijzonder Reglement en u komt 'beslagen ten ijs' bij deze 2 Uren van Barneveld!.

 

  Uitzetter  :  Folkert Kamp
Controleur  :  Adrie Brugmans
  Sportklasse  :  60 km
Tourklasse  :  50 Km
 

Pijlen kortste route &
Langste route in kaartvakken

bijzonderreg kleur pdf

Sportklasse
Bestuurders 2017

Ptn
Carl Verboom162
Francis Schutten116
Jacqueline Zuiderwijk115

Volledig
Klassement

Sportklasse
Navigatoren 2017

Ptn
Rutger Kwant162
J├╝rgen Donders120
Frank Schutten116

Volledig
Klassement

Tourklasse
Bestuurders 2017

Ptn
Joost van der Schaaf158
Kok van de Wetering136
Steven Bleeker129

Volledig
Klassement

Tourklasse
Navigatoren 2017

Ptn
Jelle van der Schaaf158
Karine Valk129
Dirk Boersma125

Volledig
Klassement

Rookiecup
Bestuurders 2017

Ptn
Steven Bleeker162
Maikel Walet146
Francesco Huitema54

Volledig
Klassement

Rookiecup
Navigatoren 2017

Ptn
Karine Valk162
Maarten Aukema41
Hester Brons34

Volledig
Klassement

 

DMACK
sp segers
l campanile
amklogo
octane
profin
 
De Brand 50
3823 LM Amersfoort

Maandelijks, met uitzondering van de maanden juli en augustus, organiseert de AMAC een kaartleesrit. Voor de avondritten, waarvan de eerste équipe om 19.31 start, kunt U ongeveer een half uur voor de start van het evenement inschrijven bij de startlocatie, Campanile Hotel in Amersfoort.