Inschrijvers 38e GVR

Inschrijvers 38e GVR 2019

Nr.BestuurderNavigatorAutomerkTypeBouwjaar
1Coert KleijwegtRobert WeitmannVolvoAmazon 122 S1966
2Francis SchuttenFrank SchuttenMGB GT1971
3Mark HagenziekerRemco HagenziekerAlfa RomeoGTV 17501968
4Hanja JonkerPaul HooiveldMiniCooper S1977
5Jan de BeusThijs de BeusTriumphTR 3A1959
6Frans de ZoeteErik BrûensMGB V8 GT1974
7Carl VerboomRutger KwantBMW316 i1987
Nr.BestuurderNavigatorAutomerkTypeBouwjaar
1Pascal GiacominiHenco BouwmanAlfa RomeoGiulia2015
2Gauke WitteveenJos KaatsAlfa RomeoGiulia1974
3Frans HazekampJan van LeeuwenPorsche9111968
4Margreet op 't HofJan VoskuijlSaab900 T 16 S Aero1985
5Rob KlaarenbeekRonald BatenburgVW Porsche9141971
6Coen MoolenbeekAlbert BijlsmaAustin MiniEstate1975
7Niko PoolenGert PoolenDAF66 Marathon1975
8Dick MichelRobert MichelLanciaBeta Coupé1974
9Marie-José HermansJeroen PepplinkhuizenMercedes Benz350 SL1971
10Joop de KinkelderPieter de KinkelderMGC-GT1970
11Peter StruijkDiederik StruykLanciaFulvia 1.6 HF1971
12Onno den BoerAngela den BoerAlfa RomeoGiulia 1.31971
13Kok van de WeteringDirk BoersmaSaab96 Sport1964
14Marc van BeuningenFrans van WezelMazdaMX 52003
15Paul HufmanPam HufmanVolvoP131 Favorit1968
16Hans van der KooijSonja van der KooijAlfa RomeoGT 1300 Junior1969
17Roel SchiltFlok BoerAlfa RomeoGiulia 1300 TI1970
18Ruud van TellingenGerrit van BeekMGB GT1970
19Remco van AlderwegenHans VerlouwAlfa RomeoGT 1300 Junior1966
Nr.BestuurderNavigatorAutomerkTypeBouwjaar
1Martijn BroekhuizenRenate de GrootAustin Healy3000 MK1 BN71959
2Erno ReuvekampMiranda ReuvekampJaguarXJS1995
3Marco AchtereekteMatthijs AchtereekteTriumphTR 4A1966
4Aukje van EckGert-Jan van EckMini CooperMonte Carlo 1.31992
5Marcel FruytierHelen FruytierAlvisSilver Eagle1934
6Gerrit WolfswinkelNico MantelPorscheMacan S2014
7Henk HolTineke HolSunbeamStiletto1971
8Frank MeijerRina van der ZwaagLanciaFulvia Coupé1972
9Wouter EerkensChristian GaasbeekMGB1980
10Eduard CousinOkkie MiljardLanciaFulvia1975
11Arnold HoogenhoutMuriël TigchelaarPorsche9111965
12Peter Groenn.n.b.Mercedes-Benz230 SL1966
13Richard OnderbergAnnemieke OnderbergOpelP 11961
14Joop de ManKees GoossenVolvoC702000
15Volker van MeerwijkCharlotte van MeerwijkPorsche964 Carrera 21991
16Roel SchurinkLaurens GräperMercedes BenzGLK 3502013

GVR

Sportklasse
Bestuurders

Ptn
Francis Schutten154
Hans van der Kooij142
Carl Verboom140

Volledig
Klassement

Sportklasse
Navigatoren

Ptn
Frank Schutten154
Bas de Rijk142
Rutger Kwant139

Volledig
Klassement

Tourklasse
Bestuurders

Ptn
Gerard Schouten135
Jolt Bosch123
Richard Onderberg122

Volledig
Klassement

Tourklasse
Navigatoren

Ptn
Jeroen Schouten135
Robert Michel124
Annemiek Onderberg-de Haan122

Volledig
Klassement

Rookiecup
Bestuurders

Ptn
Tim van der Werf154
Eric Ligtenberg148
Mark Albers147

Volledig
Klassement

Rookiecup
Navigatoren

Ptn
Herman Wassenaar154
Anniek Ligtenberg154
Ronald Oudendijk43

Volledig
Klassement

 

DMACK
sp segers
l campanile
amklogo
octane
profin
 
De Brand 50
3823 LM Amersfoort

Maandelijks, met uitzondering van de maanden juli en augustus, organiseert de AMAC een kaartleesrit. Voor de avondritten, waarvan de eerste équipe om 19.31 start, kunt U ongeveer een half uur voor de start van het evenement inschrijven bij de startlocatie, Campanile Hotel in Amersfoort.