Clubkampioenschap 2015

Sportklasse Bestuurder 2015

PositieNaam12345678910TotaalMeetellend
1Carl Verboom1881627272727202427221159
2Francis Schutten2712716231823132315186141
3Peter Staal23915142420119125107
4Margreet op 't Hof2027487235810293
5René Roelofs318724187108784
6Jan de Beus161223277878
7Jan vd Lit13716182010628377
8Marcel Schoneveld182022467070
9Steven Halbertsma2327207070
10Wim Vellekoop131427126666
11Annemiek van Beersum114208155858
12Renger Guliker1121871275757
13Folkert Kamp168201545454
14Robin Mohr410181659155953
15Joost v/d Klashorst1215115185252
16Jack Boshuizen231212145252
17Peter v.d. Molen1411416155151
18Emile Huijsman1515184848
19Paul Hooiveld2411114646
20Wil Strous11210234646
21René Klement21111731564644
22Peter Segers1511184444
23Hermien Vlas18244242
24Gerrit Teerink20204040
25Marcel Vermeulen14173123737
26Tom Deschan7119183636
27René van der Borch tot Verwolde811153434
28Peter Leenders9243333
29Henk Ledderhof113081013333
30Laurent Le Guevel13183131
31Jaap Beck551828033231
32Peter Dutman1272828
33Kees van Loon1111152828
34Jan Kuenen2412525
35Jaap ten Hoeve131472525
36Wim van de Ridder8111102121
37Hanja Jonker31130132121
38Wytze van Leuveren91102020
39Frans van Aalst202020
40Peter v d.Lans202020
41Joris Jennen11351919
42Tilly Buitenhuis181818
43Jaap Daamen181818
44Jürgen Donders181818
45John Borst1191311616
46Niels de Jongste1511616
47Frans de Zoete161616
48Marion Woud161616
49Harry Martens1141515
50Cees de Jong141414
51Niels Besse131313
52Hans van Dalen121212
53Hans Winnemuller111111
54Norbert Ruepert4611111
55Frans Diepeveen101010
56Ton Cornelisse999
57Rob Buijs61299
58Simon Suesan999
59Abe van den Brink888
60Paul Eering777
61Jelderik Schutz777
62Els Weiler555
63Paul Göbel1455
64André van Rooijen1233
65Jacqueline Zuiderwijk333
66Maries Dinaux222
67Rogier van de Zwaag222
68Erwin Berkhof111
69Rob Vermaas111
70Pieter Bartelse1011
71Piet Mozes111
72Ruud Wesselink111
73Jeff Senden111
74Baptiest Coopmans111
75Frank Wilschut111
76Joop de Kinkelder111
77Piet Mulder111
78Cock Goedegebuur111
79Theo Huijbrechts111
80Armand Schoonfeld111
81Peter Struyk111
82Ton Burger111

Clubkampioenschap 2015

Afkortingen Ritten

  • 1Openingsrit
  • 2Winterrit
  • 32 Uren van Barneveld
  • 4Gelderse Vallei Rit
  • 5Tulpenrit
  • 6Eemlandronde
  • 7Ronde om Nijkerk
  • 8Coupe d'Amersfoort
  • 9Nacht om de Lange Jan
  • 10Wildrit

Voor 2015 tellen maximaal 6 rit-uitslagen mee.

Sportklasse
Bestuurders 2017

Ptn
Carl Verboom152
Francis Schutten86
Jacqueline Zuiderwijk75

Volledig
Klassement

Sportklasse
Navigatoren 2017

Ptn
Rutger Kwant151
Jürgen Donders104
Peter Jan Smit94

Volledig
Klassement

Tourklasse
Bestuurders 2017

Ptn
Joost van der Schaaf147
Kok van de Wetering136
Steven Bleeker111

Volledig
Klassement

Tourklasse
Navigatoren 2017

Ptn
Jelle van der Schaaf147
Karine Valk111
Dirk Boersma110

Volledig
Klassement

Rookiecup
Bestuurders 2017

Ptn
Steven Bleeker158
Maikel Walet123
Francesco Huitema54

Volledig
Klassement

Rookiecup
Navigatoren 2017

Ptn
Karine Valk158
Ruben Huitema31
Evert Westerink23

Volledig
Klassement

 

DMACK
sp segers
l campanile
amklogo
octane
profin
 
De Brand 50
3823 LM Amersfoort

Maandelijks, met uitzondering van de maanden juli en augustus, organiseert de AMAC een kaartleesrit. Voor de avondritten, waarvan de eerste équipe om 19.31 start, kunt U ongeveer een half uur voor de start van het evenement inschrijven bij de startlocatie, Campanile Hotel in Amersfoort.