2 Uren van Barneveld

PlaatsStartnrEquipeRCTCStrafptnPtn BestuurderPtn Navigator
16Bert Smeitink - Bas de Rijk10302727
215Carl Verboom - Rutger Kwant20602323
321Maarten Hulleman - Edwin Roos4012020
422René Roelofs - Harro van der Vlugt431231818
523Douwe van Weelderen - Steven Halbertsma4412416
619Folkert Kamp - Mark Kamp491291515
728Paul Eering - Joep Wanders4131331414
812Peter Staal - Dik Vervoort4221421313
925Raymond van der Meij - Ruut van Schie501501212
107Peter van der Molen - Peter Lutgendorf5151651111
1117Jaap Beck - Joke Beck641841010
121Henk Jongman - Jaap Jongman6101909
139Ruud van Tellingen - Gerrit van Beek61319388
148Paul Hooiveld - René van Brandenburg61919977
154Rob Koebrugge - Robbert-Jan Koebrugge7021066
1613Tristan van Blaricum - Otto van Blaricum712115
1726Patrick van Putten - Joost van de Klashorst762164
1810René van der Borch tot Verwolde - Martine Hendriksma7172273
1924John Borst - Nico Gerrits8024022
2014Tim van der Werf - Herman Wassenaar8124111
2118Jack Boshuizen - Michael Meerlo8624611
2211Hans Onkenhout - Mischa Bart81725711
235Gerrit Teerink - Gijsbert van Rooijen9027011
2427Klaes Meekma - Yvonne Leenaars9027011
2516Kok van de Wetering - Dirk Boersma9127111
263Gerard Schouten - Jeroen Schouten91228211
2720Maurits Cassee - Joris Odink123363
282Peter Segers - Ton den Uyl9990DNF
PlaatsStartnrEquipeRCTCStrafptnPtn BestuurderPtn Navigator
117Ruben Cuijpers - Daniëlle Corbijn10302727
21Harm Swen - Oege Lam2177723
34Geurt Meijer - Jos Meijer3999
415Derike Velthuis - Dion Walet420140
55Gerrit Wolfswinkel - Nico Mantel501501616
612Dion Snoek - Gino Lens60180
710Ron Jordaan - Jan Rullens61119114
88Richard Onderberg - Annemiek Onderberg-de Haan722121313
916Jelle de Vries - Jeff Senden9027012
102John van der Veer - Dick Everaarts1003001111
1111Bert van Engelenhoven - Herman Brand1003001111
1214Eric Ligtenberg - Anniek Ligtenberg10430499
133Leen-Pieter Smit - Phil Willebrands10133138
149Maas van de Haar - Johan van Veenschoten29991059
1513Heimen van Diest - Gert Poolen4999111966
1618José Hougeé - Peter Berveling699911795
177Boy Visser - Heleen Jakobi999912694
186Fransien Jongmans - Petra Heijneman2810271867
PlaatsStartnrEquipeRCTCStrafptnPtn BestuurderPtn Navigator
117Ruben Cuijpers - Daniëlle Corbijn10302727
214Eric Ligtenberg - Anniek Ligtenberg1043042323
318José Hougeé - Peter Berveling6999117920

Wanneer: 17 april 2019
Start: 19:31 uur
Waar: Campanile Amersfoort

Het systeem van de rit is grensbenadering.

Hier en daar moet u de grens even verlaten om een pijl te berijden.
Zoals de naam al zegt wordt de rit gereden in de gemeente Barneveld wat voor velen reeds een bekend gebied is.

Voor de sportklasse is de afstand ± 60 km. Voor de tourklasse zal dat iets minder zijn.

Zoals wij het zelf ook prettig vinden is de rit te rijden zonder al teveel geneuzel, maar zal de navigator wel scherp moeten zijn.

Wij wensen de equipes veel plezier en succes.

Uitzetter(s)
Uitzetter(s)

Frank & Francis
Schutten

Controleur(s)
Controleur(s)

Kees van Hattum

Sport: ± 60 km
Tour: ± 60 km

Grensbenadering
met pijlen

Copyright © 1933 - 2019 AMAC. All rights reserved.