Clubkampioenschap 2018

Sportklasse Bestuurder 2018

PositieNaam12345678910TotaalMeetellend
1Francis Schutten2718122712723122723197154
2Hans van der Kooij271231812272027155142
3Carl Verboom233923162023272420188140
4René van der Borch tot Verwolde16208122720231318157124
5Niels de Jongste2327818148181
6Hans Onkenhout615237152517471
7Paul Hooiveld101611718126564
8Annemiek van Beersum1220275959
9René Roelofs12131151135555
10Ruud van Tellingen110121211185554
11Joost van de Klashorst115238106115653
12Rob Koebrugge1232324949
13Peter van de Molen112111159105048
14Jacqueline Zuiderwijk623184747
15Folkert Kamp171232184343
16Gerrit Teerink13274040
17Jan de Beus20204040
18Paul Eering16233939
19Renger Guliker181293939
20Oscar Uhlhorn231413838
21Michael Meerlo11511121133533
22Gauke Witteveen713111743433
23Jos Jurriens2493333
24Margreet op 't Hof23633232
25Wil Strous141263232
26John Hoogendoorn2373030
27Peter v d.Lans112162929
28Marcel Vermeulen13132626
29Kok van de Wetering117121311112925
30René Klement242424
31Boele Braaksma81142323
32Jan van der Lit12115132323
33Joris Jennen232323
34Jaap Beck11111172222
35Nan Beers12102222
36Harry Martens611942121
37Jan Voskuil202020
38Peter Staal202020
39John Borst111411717
40Kees van Loon61101717
41Frans de Zoete5111616
42Jan Kuenen5111616
43Klaes Meekma2115161616
44Marcel Schoneveld14111616
45Edwin Roos151515
46Han Machielsen151515
47Karin Willems151515
48Robert Rebergen4911414
49Wim den Doop141414
50Hiske Braaksma1211313
51Jan Peter Zijl131313
52Niels Besse131313
53Paul Göbel1121313
54André van Rooijen9121212
55Jaap Daamen121212
56Hanja Jonker1011111
57Joost van der Schaaf81111111
58Mark Spanbroek111111
59Peter Leenders111111
60Peter Segers9111111
61Raymond van der Meij116121111
62Emile Huisman101010
63Marco Oosterom101010
64Erwin Berkhof999
65Ferry Flinterman341199
66Els Weiler777
67Laurent Le Guevel1677
68Frans Hazekamp666
69Rob Buijs14166
70Jan Berkhof555
71Norbert Ruepert555
72Otto van Blaricum1455
73Rob Vermaas444
74Tilly Buitenhuis111144
75Cees de Jong333
76Bea Hubers1122
77Gerard van den Top1122
78Harrie Zwiers1122
79Maries Dinaux1122
80Marion Woud1122
81Wim Broens1122
82Berend Smid111
83Chris Kuypers111
84Edwin Wiegerinck111
85Gerrit van Beek111
86Gert-Jan Polman111
87Jeff Senden111
88Nico Gerrits111
89Pascal Giacomini111
90Peter Groen111
91Peter Struyk111
92Rob Klaarenbeek111
93Roy Bolks111
94Steven Halbertsma111
95Willemienke Boersma111

Clubkampioenschap 2018

Afkortingen Ritten

  • 1Openingsrit
  • 2Winterrit
  • 3Gelderse Vallei Rit
  • 42 Uren van Barneveld
  • 5Tulpenrit
  • 6Zonnewenderit
  • 7Kees Stoel Memorial
  • 8Puttense Ronde
  • 9Nacht om de Lange Jan
  • 10Wildrit

Voor 2018 tellen maximaal 6 rit-uitslagen mee.

Sportklasse
Bestuurders

Ptn
Francis Schutten154
Hans van der Kooij142
Carl Verboom140

Volledig
Klassement

Sportklasse
Navigatoren

Ptn
Frank Schutten154
Bas de Rijk142
Rutger Kwant139

Volledig
Klassement

Tourklasse
Bestuurders

Ptn
Gerard Schouten135
Jolt Bosch123
Richard Onderberg122

Volledig
Klassement

Tourklasse
Navigatoren

Ptn
Jeroen Schouten135
Robert Michel124
Annemiek Onderberg-de Haan122

Volledig
Klassement

Rookiecup
Bestuurders

Ptn
Tim van der Werf154
Eric Ligtenberg148
Mark Albers147

Volledig
Klassement

Rookiecup
Navigatoren

Ptn
Herman Wassenaar154
Anniek Ligtenberg154
Ronald Oudendijk43

Volledig
Klassement

 

DMACK
sp segers
l campanile
amklogo
octane
profin
 
De Brand 50
3823 LM Amersfoort

Maandelijks, met uitzondering van de maanden juli en augustus, organiseert de AMAC een kaartleesrit. Voor de avondritten, waarvan de eerste équipe om 19.31 start, kunt U ongeveer een half uur voor de start van het evenement inschrijven bij de startlocatie, Campanile Hotel in Amersfoort.