Clubkampioenschap 2018

Sportklasse Bestuurder 2018

PositieNaam12345678910TotaalMeetellend
1Francis Schutten271812278484
2Carl Verboom2339235858
3René van der Borch tot Verwolde16208125656
4Hans van der Kooij271235151
5Niels de Jongste23275050
6Hans Onkenhout615234444
7Jos Jurriens2493333
8Renger Guliker18123030
9Jacqueline Zuiderwijk6232929
10Paul Hooiveld101612727
11René Roelofs121312626
12Wil Strous14122626
13John Hoogendoorn232323
14Joris Jennen232323
15Margreet op 't Hof232323
16Ruud van Tellingen110122323
17Gauke Witteveen71312121
18Folkert Kamp17122020
19Jan de Beus202020
20Jan Voskuil202020
21Joost van de Klashorst11521818
22Michael Meerlo11511717
23Paul Eering161616
24Edwin Roos151515
25Karin Willems151515
26Marcel Schoneveld141414
27Wim den Doop141414
28Gerrit Teerink131313
29Jaap Beck11111313
30Niels Besse131313
31Peter van de Molen1121313
32Robert Rebergen491313
33Annemiek van Beersum121212
34Nan Beers121212
35Peter Leenders111111
36Emile Huisman101010
37Hanja Jonker101010
38Joost van der Schaaf8111010
39Kok van de Wetering11711010
40Peter Segers911010
41Boele Braaksma888
42Els Weiler777
43Harry Martens6177
44Kees van Loon6177
45Frans Hazekamp666
46Frans de Zoete555
47Jan Kuenen555
48Jan van der Lit121155
49Otto van Blaricum1455
50Rob Vermaas444
51Cees de Jong333
52Ferry Flinterman333
53Tilly Buitenhuis11133
54John Borst1122
55Klaas Meekma222
56Bea Hubers111
57Berend Smid111
58Chris Kuypers111
59Edwin Wiegerinck111
60Jeff Senden111
61Laurent Le Guevel111
62Maries Dinaux111
63Marion Woud111
64Nico Gerrits111
65Paul Göbel111
66Peter Groen111
67Peter Struyk111
68Peter v d.Lans111
69Raymond van der Meij111
70Rob Buijs111
71Roy Bolks111
72Willemienke Boersma111
73Wim Broens111

Clubkampioenschap 2018

Afkortingen Ritten

  • 1Openingsrit
  • 2Winterrit
  • 3Gelderse Vallei Rit
  • 42 Uren van Barneveld
  • 5Tulpenrit
  • 6Zonnewenderit
  • 7Kees Stoel Memorial
  • 8Puttense Ronde
  • 9Nacht om de Lange Jan
  • 10Wildrit

Voor 2018 tellen maximaal 6 rit-uitslagen mee.

Sportklasse
Bestuurders

Ptn
Francis Schutten84
Carl Verboom58
René van der Borch tot Verwolde56

Volledig
Klassement

Sportklasse
Navigatoren

Ptn
Frank Schutten84
Bas de Rijk63
Jürgen Donders62

Volledig
Klassement

Tourklasse
Bestuurders

Ptn
Gerrit Wolfswinkel79
Gerard Schouten70
Tim van der Werf55

Volledig
Klassement

Tourklasse
Navigatoren

Ptn
Jeroen Schouten70
Nico Mantel65
Herman Wassenaar55

Volledig
Klassement

Rookiecup
Bestuurders

Ptn
Eric Ligtenberg81
Tim van der Werf77
Mark Albers70

Volledig
Klassement

Rookiecup
Navigatoren

Ptn
Herman Wassenaar77
Anniek Ligtenberg74
Gert Poolen27

Volledig
Klassement

 

DMACK
sp segers
l campanile
amklogo
octane
profin
 
De Brand 50
3823 LM Amersfoort

Maandelijks, met uitzondering van de maanden juli en augustus, organiseert de AMAC een kaartleesrit. Voor de avondritten, waarvan de eerste équipe om 19.31 start, kunt U ongeveer een half uur voor de start van het evenement inschrijven bij de startlocatie, Campanile Hotel in Amersfoort.