Kees Stoel Memorial

PlaatsEquipe RCRPTCstrafp Ptn BestuurderPtn Navigator
1Carl VerboomRutger Kwant00002727
2Hans van der KooijBas de Rijk2014742323
3Jan de BeusThijs de Beus4031232020
4Ruud van TellingenGerrit van Beek40101301818
5Patrick van PuttenJoost van de Klashorst40151351616
6René van der Borch tot VerwoldeJürgen Donders60101901515
7René RoelofsHarro van der Vlugt70132231414
8Peter SegersPaul Hooiveld90112811313
9Peter StaalDik Vervoort120293891212
10Kok van de WeteringDirk Boersma13023921111
11Margreet op 't HofJan Voskuijl130114011010
12Richard OnderbergAnnemiek Onderberg-de Haan1302241299
13Peter LutgendorfPeter van der Molen1402544588
14Jolt BoschRobert Michel1402644677
15Paul GöbelChris Kuypers1403045066
16Joris JennenSteven Halbertsma1603051055
17Joris OdinkMaurits Cassee190857844
PlaatsEquipe RCRPTCstrafpPtn BestuurderPtn Navigator
1Eric LigtenbergAnniek Ligtenberg30201102727
2Maas van de HaarJohan van Veenschoten5021522323
3Geurt MeijerJos Meijer50121622020
4Mel van Ommen KloekeArnold Mol6081881818
5Wouter EerkensChristiaan Gaasbeek60918916
6Rijk van ZwetselaarJeroen van Zwetselaar7025235
7Mark SpanbroekMarcel Rijlaarsdam901828814
8Joana van VeenschotenEvert van Veenschoten1101034013
9Arnold HeslenfeldDaan Nollen1203039012
10Ferry FlintermanBart Wassingmaat130304201111
11Francesco HuitemaRobbert Zonneveld170175271010
12Wouter HolGerrit Wolfswinkel9900DNF
PlaatsEquipe RCRPTCstrafpPtn BestuurderPtn Navigator
1Maas van de HaarJohan van Veenschoten5021522727
2Geurt MeijerJos Meijer50121622323
3Mel van Ommen KloekeArnold Mol60818820
4Joana van VeenschotenEvert van Veenschoten1101034018

Wanneer: 16 september 2020
Start: 19:31 uur
Waar: Restaurant Schimmel 1885 te Woudenberg

!!! LET OP: Nieuwe startlocatie !!!

Kosten: Beide teamleden zijn lid € 15,00
               Eén van de teamleden is lid € 18,00
               Beide teamleden zijn GEEN lid € 21,00

Dit jaar hebben wij de eer de Kees Stoel Memorial uit te zetten.

Deze hebben we voor de verandering weer eens in de gemeente Barneveld uitgezet.

De rit stond al grotendeels op papier toen we hoorden dat er in het vervolg gestart wordt bij Hotel Restaurant Schimmel 1885 in Woudenberg in plaats van Hotel Campanille in Amersfoort.

We maakten ons zorgen over de afstand van de aan- en uitlooproute, maar bij nader inzien is Woudenberg maar 2 kilometer verder. Alleen koste het 5 minuten meer tijd omdat er iets meer 80 km-wegen zijn.

Er zijn diverse systemen door ons toegepast zoals pijlen kortste route, punten een na kortste route en blinde lijn en een apart kaartfragment met punten vrije route.

We zien je graag aan de start om te genieten van een uitdagende route.

Frank & Francis Schutten

Uitzetter(s)
Uitzetter(s)

Frank Schutten

Controleur(s)
Controleur(s)

Francis Schutten

Sport: ± 60 km
Tour: ± 58 km

Diverse

Copyright © 1933 - 2019 AMAC. All rights reserved.