Puttense Ronde (20 april 2022)

Wanneer: 20 April 2022
Start: 19:31 uur
Waar: Hotel Hof van Putten, Harderwijkerstraat 14 te Putten
Kosten: Beide teamleden zijn lid € 15,00
               Eén van de teamleden is lid € 18,00
               Beide teamleden zijn GEEN lid € 21,00


PlaatsStartnrEquipeRCRPTCstrafpafw. E.a.Ptn BestuurderPtn Navigator
17Francis Schutten - Frank Schutten000012727
23Gerrit Teerink - Bert Smeitink1003022323
315Carl Verboom - Rutger Kwant10030-22323
421Arie Dekker - Ton Drost100305
59Laurent le Guevel - Sjaak Severs1003072323
65André van de Geijn - Gijsbert van Rooijen2006011515
78Edgar Hoogendoorn - Erik Pastoor2006011515
814Kok van de Wetering - Martijn Hoogendoorn20060515
919Albert Boekel - Remco Luksemburg2006061515
1012Patrick van Putten - Joost van de Klashorst20868131111
1111Ruud van Tellingen - Gerrit van Beek201070141010
124Richard Onderberg - Annemiek Onderberg-de Haan300902299
1316Diederik Struijk - Mariska Schimmel30090109
1410Margreet op 't Hof - Paul Hooiveld30191093177
151Jan Schipper - Evert Schipper4001209
162Peter Lutgendorf - Peter van der Molen400120555
1718Jaap Beck - Joke Beck400120755
1817Wim van Lieshout - Tom van Lieshout40812873
1913Erik Romijn - Emile de Boer50615610
206Bart Wassingmaat - Ferry Flinterman6001801811
2120Ad van de Werf - Peter van Hoof601319325
2222Raymond van der Meij - Ruut van Schie60202002811
2323Court Kleijwegt - Christian de Krom10020320--
PlaatsStartnrEquipeRCRPTCstrafpafw. E.a.Ptn BestuurderPtn Navigator
11Joanne Salverda - Dirk Boersma10030-127
23Mel van Ommen Kloeke - Arnold Mol30090-52323
34Maas van de Haar - Johan van Veenschoten3009072323
46Berry Metselaar - Roel Wiewel3017107201818
52Geurt Meijer - Jos Meijer40012071616
67Atte Roskam - Dirk Vermeulen7018228221515
75Jan Joost Kuenen - Colinda van Vliet80162561414
PlaatsStartnrEquipeRCRPTCstrafpafw. E.a.Ptn BestuurderPtn Navigator
34Maas van de Haar - Johan van Veenschoten30090727
46Berry Metselaar - Roel Wiewel3017107202323
52Geurt Meijer - Jos Meijer40012072020
75Jan Joost Kuenen - Colinda van Vliet80162561418

Alternatieve startlocatie Puttense Ronde

Bij Schimmel 1885 in Woudenberg hebben we een perfecte locatie gevonden voor onze ritten onder de A1. Uiteraard is dat geen Amersfoort, maar alle pogingen om een alternatief te vinden in of nabij Amersfoort hebben helaas nog niets opgeleverd. We zijn daarom verder gaan zoeken boven de A1, om de ritten die daar verreden worden een niet te lange aanlooproute te geven.

Op deze locatie is GEEN mogelijkheid om te dineren. In de directe omgeving zijn diverse leuke eetgelegenheden.

Bij onze zoektocht kwamen we uit bij twee prima locaties in Putten, waarbij we uiteindelijk voor hotel Hof van Putten hebben gekozen. Het oorspronkelijke gebouw werd in 1883 gebouwd als familiehotel en werd tot 1928 ook als herstellingsoord gebruikt. In dat jaar is het gebouw verkocht aan het Christelijk Nationaal Vakverbond. Deze organisatie richtte het in als vakantie- en conferentiecentrum. In 1999 is het verkocht aan een particuliere ondernemer die enkele jaren later een nieuw en ruimer gebouw heeft laten bouwen.

Het Grand Café, waar wij de starttafel zullen opstellen, is gehuisvest in het grote nieuwe gebouw, waarin zich ook de hotelkamers bevinden. Iets voorbij dit gebouw is er een ruime parkeerplaats voor onze auto’s. Vanaf deze startlocatie duurt de aanlooproute net geen 10 minuten en de uitlooproute net iets langer van 10 minuten. Als we in Woudenberg zouden starten, zou daar nog een half uur bij komen. Graag dus tot ziens op 20 april aan de Harderwijkerstraat 14 te Putten voor de Puttense Ronde van Bas de Rijk.


Uitzetter(s)
Uitzetter(s)

Bas de Rijk

Controleur(s)
Controleur(s)

Kees van Hattum

Sport: onbekend km
Tour: onbekend km

Heksenbezem / vertakte pijlen en pijlen kortste route

Bijz. Reglement

Copyright © 1933 - 2021 AMAC. All rights reserved.