Tulpenrit

PlaatsStartnrEquipeRCTCStrafptnPtn BestuurderPtn Navigator
13Francis Schutten - Frank Schutten30902727
213Hans van der Kooij - Bas de Rijk421222323
35René van der Borch tot Verwolde - Jürgen Donders501502020
422Wouter Hol - Edwin Doeven501502020
523Erwin Berkhof - Marion Woud5261761616
66Carl Verboom - Jaap Jongman621821515
79Peter Staal - Dik Vervoort6292091414
820Jan van Middendorp - Gerrit van Beek7021013
921Joris Jennen - Steven Halbertsma702101313
1010Niels Besse - Henny Sweering762161111
1112Tim van der Werf - Herman Wassenaar802401010
1216Jack Boshuizen - Michael Meerlo8024099
132Rob Koebrugge - Robbert-Jan Koebrugge81225288
1415Kok van de Wetering - Dirk Boersma11033077
154Gijsbert van Rooijen - Robert Assink11253556
161Rob Vermaas - Jacqueline Serry1203605
1718Klaes Meekma - Yvonne Leenaars12036055
187Gauke Witteveen - Jos Kaats121437433
198Jolt Bosch - Robert Michel121437433
2014Gerard Schouten - Gedo Kuiper13124021
2111Bart Wassingmaat - Ferry Flinterman132741711
2217André van Rooijen - Redmer van Delden15045011
2319John Speksnijder - Eric-Jan van Helmond190570
PlaatsStartnrEquipeRCTCStrafptnPtn BestuurderPtn Navigator
12Joanne Veenschoten - Johan Veenschoten2060
211Eric Ligtenberg - Anniek Ligtenberg20602323
313Richard Onderberg - Annemiek Onderberg-de Haan20602020
41Jan Kous - Evert van Veenschoten40120
54Mel van Ommen Kloeke - Arnold Mol4012016
65Ruben Cuijpers - Daniëlle Corbijn401201515
79Lex van den Engel - Menno Brauckmann40120
814José Hougee - Peter Berveling4012013
915Jeff Senden - Mirjam Senden4012012
1012Ron Jordaan - Jan Rullens5015011
113Geurt Meijer - Jos Meijer60180
126Gerrit Wolfswinkel - Nico Mantel6018099
137Justin Hoogstraten - Gino Lens60180
1410Arnold Heslenfeld - Taco Wiersma8122527
158Valentijn van den Engel - Jari Benschop120360

Wanneer: 29 mei 2019
Start: 19:31 uur
Waar: Campanile Amersfoort

Joost is een uitzetter met mooie routes! Doordenkertjes, verrassingen en uitdagingen, dat zijn de kernbegrippen als Joost een avondrit voor de AMAC uitzet!

De route is een grote ronde om Nijkerk, en begint en eindigt bij de Campanile.

Het wedstrijddeel is voor de sportklasse daardoor meer dan 90 kilometer, voor de tourklasse uiteraard wat minder.

Beide klassen rijden de kortste route naar punten en pijlen. Het vinden van die kortste route is nog wat moeilijker gemaakt doordat de punten maar één keer mogen worden bereden, namelijk als ze aan de beurt zijn!

De sportklasse krijgt natuurlijk nog wat extra trucjes op te lossen, maar zal meestal ook wel lekker door kunnen rijden.

Kom en geniet!

Uitzetter(s)
Uitzetter(s)

Joost van de Klashorst

Controleur(s)
Controleur(s)

Kees van hattum

Sport: 90 km
Tour: 80 km

Kortste route naar pijlen en punten.
Punten maar éénmaal berijden.

Copyright © 1933 - 2019 AMAC. All rights reserved.