Tulpenrit (26 mei 2022)

Wanneer: 25 mei 2022
Starttafel open: 19:00 uur
Start: 19:31 uur
Waar: Restaurant Schimmel 1885 te Woudenberg
Kosten: Beide teamleden zijn lid € 15,00
               Eén van de teamleden is lid € 18,00
               Beide teamleden zijn GEEN lid € 21,00


PlaatsStartnrEquipeRCRPTCStrafpuntenPunten BestuurderPunten Navigator
13Albert Boekel - Remco Luksemburg0028282727
21Francis Schutten - Frank Schutten100302323
39Carl Verboom - Ton Drost10104020
414Margreet op 't Hof - Paul Hooiveld4001201818
515Tim van der Werf - Herman Wassenaar4071271616
610Kok van de Wetering - Ferry Flinterman4091291515
711Anton Jacobs - Jürgen Donders401813814
816Eric Ligtenberg - Anniek Ligtenberg50211711313
92Annemiek Onderberg-de Haan - Margriet Scholten60718712
106Peter Lutgendorf - Peter van der Molen60101901111
1118Pascal Giacomini - Henco Bouwman7072171010
128Edgar Hoogendoorn - Erik Pastoor70921999
135Jan Schipper - Rob Schipper40120240
147Henk Ledderhof - Folkert Kamp802526577
1517Patrick van Putten - Joost van de Klashorst90027066
164Diederik Struijk - Mariska Schimmel9032735
1712Peter van Wetering - Piet-Hein Eldering130104004
1813Jan van Doorn - Jeff Senden1001204203
PlaatsStartnrEquipeRCRPTCStrafpuntenPunten BestuurderPunten Navigator
12Mel van Ommen Kloeke - Arnold Mol00002727
28Martijn Boer - Martin Evers20060
34Geurt Meijer - Jos Meijer200602323
41Hans van Winden - Richard Onderberg3009018
57Bauke van Kalsbeek - Rogier van Kalsbeek308981616
610André van Rooijen - Redmer van Delden5001501515
75Berry Metselaar - Roel Wiewel5041541414
83Folkert Jan Boersma - Dirk Boersma6001801313
99Jan Joost Kuenen - Colinda van Vliet601419412
106Bert van Engelenhoven - Herman Brand8002401111
1111Ronald Konijnenberg - Joost Scholtus16030510
PlaatsStartnrEquipeRCRPTCStrafpuntenPunten BestuurderPunten Navigator
14Geurt Meijer - Jos Meijer200602727
27Bauke van Kalsbeek - Rogier van Kalsbeek308982323
35Berry Metselaar - Roel Wiewel5041542020
43Folkert Jan Boersma - Dirk Boersma60018018
59Jan Joost Kuenen - Colinda van Vliet601419416

Het systeem dat deze avond wordt gebruikt is het zogenoemde T-systeem. Dit wordt niet vaak gebruikt, maar is een leuke variatie op pijlen kortste route. Het lijkt ingewikkeld, maar het valt in de praktijk wel mee. Voor de Tourklasse zijn het eenvoudige constructies, maar natuurlijk wel hier en daar een val waarvan de uitzetter hoopt dat een aantal deelnemers erin trappen. De Sportklasse bevat een aantal pittige herconstructies, waar de ervaren navigatoren hun tanden in kunnen zetten.


Uitleg T-systeem


Uitzetter(s)
Uitzetter(s)

Jacques Limpens

Controleur(s)
Controleur(s)

Kees van Hattem

Sport: 76 km
Tour: 65 km

T-systeem

download

Bijz. Reglement

Copyright © 1933 - 2021 AMAC. All rights reserved.