Wildrit

PlaatsStartnrEquipeRCRPTCstrafpPtn BestuurderPtn Navigator
12Carl Verboom - Rutger Kwant2015752727
220Maarten Hulleman - Edwin Roos3049423
38Hans van der Kooij - Bas de Rijk4011212020
416Jaap Beck - Joke Beck40151351818
513Steven Halbertsma - Joris Jennen40271471616
65Francis Schutten - Frank Schutten50121621515
717Folkert Kamp - Mark Kamp50121621515
810Paul Göbel - Chris Kuypers50141641313
93Rob Koebrugge - Robbert-Jan Koebrugge50291791212
104René van der Borch tot Verwolde - Jacqueline Zuiderwijk50291791212
1111Paul Hooiveld - René van Brandenburg60161961010
121Henk Jongman - Jaap Jongman60191999
136Ruud van Tellingen - Gerrit van Beek601919999
1423Hiske Braaksma - Boele Braaksma70021077
1519René Roelofs - Harro van der Vlugt701722766
1614Edgar Hoogendoorn - Erik Pastoor80024055
1715Peter Staal - Dik Vervoort703024055
1812Hiltje van Blaricum - Otto van Blaricum802426433
197Bart Wassingmaat - Ferry Flinterman901628622
2018Kok van de Wetering - Dirk Boersma100030011
2124Maurits Cassee - Joris Odink1002302
229Jack Boshuizen - Michael Meerlo110033011
2325Klaes Meekma - Yvonne Leenaars110533511
2422Patrick van Putten - Joost van de Klashorst6020038011
2521Nan Beers - Paul van de Riet99900DNF
PlaatsStartnrEquipeRCRPTCstrafpPtn BestuurderPtn Navigator
14Annemiek Onderberg-de Haan - Richard Onderberg4071272727
21Steven Bleeker - Karine Valk40181382323
38Maaike Hensbergen - Gino Lens4019139
42Mel van Ommen Kloeke - Arnold Mol50315318
56Boudewijn Boeken - Jeff Senden601919916
63Eric Ligtenberg - Anniek Ligtenberg7002101515
79Atte Roskam - Dirk Vermeulen80112511414
87Ad van Beurden - Gep Hoekstra80242641313
95Gerrit Wolfswinkel - Nico Mantel10033031212
PlaatsStartnrEquipeRCRPTCstrafpPtn BestuurderPtn Navigator
63Eric Ligtenberg - Anniek Ligtenberg7002102727
87Ad van Beurden - Gep Hoekstra80242642323

Wanneer: 18 december 2019
Start: 19:31 uur
Waar: Campanile Amersfoort
Kosten: Beide teamleden zijn lid € 12,50
               Eén van de teamleden is lid € 15,00
               Beide teamleden zijn GEEN lid € 18,00

Op woensdag 18 december rijden we de Wildrit, uitgezet door Jürgen Donders.

Hem kennende van eerdere DHRC-ritten en de Stelling van Amsterdam Rally wordt het dus een uitdaging om er foutloos doorheen te komen. En dat is maar goed ook, want de kampioenschappen worden pas tijdens deze rit beslist.

Niemand hoeft echter te vrezen voor ingewikkelde routeconstructies waar je niet uit komt. Je hebt het idee dat het heerlijk gaat en dat de punten voor het kampioenschap voor jou binnen zijn, maar pas terug in Hotel Campanile, breekt het zweet je uit als je de moederkaart vergelijkt met jouw oplossing… Spannend tot de uitslag dus….

We gaan die avond grensbenaderen rondom Barneveld, waarbij gebruik wordt gemaakt van de zogenaamde brugconstructie door de Sportklassers. We rijden die avond precies 100 km voor de Sportklasse en 87 km voor de tourklasse, incl. aan- en aflooproute.

Uitzetter(s)
Uitzetter(s)

Jürgen Donders

Controleur(s)
Controleur(s)

Kees van Hattum

Sport: ± 100 km
Tour: ± 87 km

Grensbenadering

Copyright © 1933 - 2019 AMAC. All rights reserved.