Winterrit

PlaatsStartnrEquipeRCTCStrafptnPtn BestuurderPtn Navigator
122Hans van der Kooij - Bas de Rijk0002727
25Carl Verboom - Rutger Kwant0002727
313Onno den Boer - Hilde den Boer23632020
42René van der Borch tot Verwolde - Jürgen Donders30901818
53Francis Schutten - Frank Schutten30901818
627Tim van der Werf - Herman Wassenaar30901818
728Harry Martens - Marcel Schoneveld30901818
81Rob Koebrugge - Robbert-Jan Koebrugge349413
910Peter Staal - Dik Vervoort35951212
1011Alfred Uitdewilligen - Bert Smeitink3999011
1124Maries Dinaux - Nina Dinaux3111011010
1230Jan Kuenen - Wouter van de Veen31210299
136Niels Jongste - Rik Aalders4212288
1423Gert van Beek - Gerrit van Beek451257
154Edgar Hoogendoorn - Erik Pastoor41213266
1621Patrick van Putten - Joost van de Klashorst41513555
1731Pascal Giacomini - Henco Bouwman4181384
189Jack Boshuizen - Michael Meerlo5015033
1914Hiltje van Blaricum - Otto van Blaricum501502
2015Kok van de Wetering - Dirk Boersma5015011
2126Raymond van der Meij - Ruut van Schie5015011
2225René Roelofs - Harro van der Vlugt5115111
2317Laurent le Guevel - Sjaak Severs51416411
2419Niels Besse - Henny Sweering51416411
2518Paul Hooiveld - René van Brandenburg51616611
2629Klaes Meekma - Yvonne Leenaars6618611
2712Gerard Schouten - Jeroen Schouten61219211
288Jolt Bosch - Robert Michel62520511
297Gauke Witteveen - Jos Kaats7021011
3020Jaap Beck - Joke Beck71722711
3116Peter van der Molen - Peter Lutgendorf72523511
PlaatsStartnrEquipeRCTCStrafptnPtn BestuurderPtn Navigator
15Gerrit Wolfswinkel - Nico Mantel401202727
22Mel van Ommen Kloeke - Arnold Mol4012027
311Anniek Ligtenberg - Astrid Ligtenberg4512520
49Ron Jordaan - Hjan Rullens4712718
53Mark Albers - Jeroen Warmerdam501501616
610Ruben Cuijpers - Daniëlle Corbijn501501616
715Maikel Walet - Dion Walet5015016
812Richard Onderberg - Annemiek Onderberg-de Haan661861313
96Ad van Beurden - Gep Hoekstra6212011212
1014Jan Bos - Bas Slof71822811
117Henk de Best - Han Uenk80240
128Robbert Zonneveld - Francesco Huitema8024099
1313Dave van de Werff - Reinhout Koster90270
144Coen van Olst - Peter Berveling942747
151Maarten Wijninga - Erik Wijninga1030330
PlaatsStartnrEquipeRCTCStrafptnPtn BestuurderPtn Navigator
311Anniek Ligtenberg - Astrid Ligtenberg4512527
53Mark Albers - Jeroen Warmerdam5015023
610Ruben Cuijpers - Daniëlle Corbijn501502323
96Ad van Beurden - Gep Hoekstra6212011818
144Coen van Olst - Peter Berveling9427416

Wanneer: 20 februari 2019
Start: 19:31 uur
Waar: Campanile Amersfoort

Traditiegetrouw, want het is alweer het vierde jaar op rij, heeft Jacques Limpens de Winterrit uitgezet, dit maal in de gemeente Ede.

Het systeem is een combinatie van pijlen kortste route en barricades: een aantal pijlen is voorzien van barricades. Eerst de route construeren van pijl naar pijl en vervolgens de barricades ontwijken, zoals u dat kent van ingetekende lijn met barricades (“BARIL”).

Voor de Sportklasse zitten er nog een paar onverwachte barricades in het veld in, waar de voorgenomen route niet te rijden is en u dus een omrijroute moet construeren.

Jacques Limpens geeft aan dat er een paar lastige “rondjes van de ritmeester” in zitten, maar dat de route verder lekker te rijden is, met een paar onverharde wegen.

Uitzetter(s)
Uitzetter(s)

Jacques Limpens

Controleur(s)
Controleur(s)

Kees van Hattum

Sport: 74 km
Tour: 55 km

Pijlen kortste route met barricades

Copyright © 1933 - 2019 AMAC. All rights reserved.