Droogrittencompetitie 2021

Klassering per droogrit

Bij het opmaken van de eindstand per droogrit wordt gekeken naar het aantal strafpunten en de ex-aequo (ex- aequo is snelheid van inzenden). De winnaar per droogrit heeft de minste strafpunten en bij gelijk aantal strafpunten bepaald de ex-aequo de klassering.

Toekennen wedstrijdpunten

Het droogritkampioenschap van de AMAC, staat open voor iedere deelnemer, ongeacht of hij/zij lid van de Amac is. Alle droogritten tellen mee voor de eindstand, er zijn derhalve geen z.g. schrapresultaten. Er wordt ‘gereden’ in 2 klassen, t.w. een Sport- en een Tourklasse.

Aan alle per klasse geklasseerde equipes worden bij de meetellende droogritten, wedstrijdpunten toegekend, waarbij het aantal deelnemers per klasse het aantal toegekende wedstrijdpunten bepaald. Bij 25 deelnemers krijgt de winnaar 25 punten, nr. 2 24 punten, nr. 3 23 punten en zo verder. Bij 50 deelnemers krijgt de winnaar 50 punten, nr. 2 49 punten, nr. 3 48 punten en zo verder. Deelnemers met een gelijk strafpuntenaantal krijgen dezelfde wedstrijdpunten. De uitzetter van de rit krijgt voor het kampioenschap de wedstrijdpunten voor een 3e plaats toegekend.

De winnaar van de Amac droogritcompetitie 2021 is die deelnemer die de meeste wedstrijdpunten heeft behaald. In geval van ex-aequo geldt, dat de equipe die bij de laatste droogrit als eerste het juiste antwoord instuurt tot winnaar wordt uitgeroepen.

Prijzen droogrittencompetitie 2021

De winnaars in de Sport- en Tourklasse van de droogrittencompetitie 2021 worden beloond met een gratis start bij de 39e Gelderse Vallei Rit 2021 welke op zaterdag 16 oktober 2021 verreden gaat worden.

NB

Gezien de Covid 19-ontwikkelingen in 2021 is aanpassing van bovenstaand reglement mogelijk.

Pl.NaamJanuariFebruariMaartAprilMeiTotaal
1Ad van der Werf3533332018139
2Jaap Jongman3533332017138
3Peter Staal2931332714134
4Dik Vervoort2931332713133
5Roel Stocker2931332712132
6Jürgen Donders3523261515114
7Rob de Vries35202823106
8Adrie Brugmans21272327199
9Aad van Oosten3582323998
10Mischa Bart292321101093
11Anthony Preston3426151691
12Jaap Daamen272823886
13Paul Hooiveld1427162784
14Sjef Huijbregts292320981
15Jos Bruin351320573
16Bas de Rijk1831101372
17Aad Baartman24131813270
18Steven Halbertsma91019201169
19Hans van der Kooij241998767
20Eric Ligtenberg2117161367
21Ad Verhulst242751
22Karin & Annemiek1426747
23Francis/Frank Schutten1919846
24Ron Jordaan18148444
25Peter van der Lans162036
26Peter van der Molen8173230
27Nina Dinaux167629
28Peter Lutgendorf81725
29Jan Legerstee111324
30Carl Verboom14822
31Rogier Simon1818
32Jeroen van der Ploeg1818
33Alex Bergijk1717
34Maries Dinaux12416
35Eric van Straaten344516
36Gert Poolen25815
37Huub Mertens11314
38Eric&Truus1414
39Piet Luksemburg1111
40Hans Prein1010
41René Klement448
42Wim den Doop88
43Wil Strous66
44Irene Blauwkuip66
45J.A.Edens1225
46Martin Evers55
47Erik Pastoor33
48Roel Wiewel22
49Nico Kuiper11
50Jacques Arends11
PLNaamJanuariFebruariMaartAprilMeiTotaal
1Eric Ligtenberg161513141068
2Ron Jordaan15151012759
3Leny Haring151115849
4Harry Willems181114548
5Roel Wiewel156712646
6Johan van Veenschoten917610446
7Gert Poolen10121110346
8Maas van de Haar7176131
9Marc van Beuningen868325
10Tabe Weening111425
11Laurent LG410923
12Marja Luksemburg15823
13Jeroen van der Ploeg1818
14Frans van Rumpt482216
15Gea Bouwmeester1515
16Anniek Ligtenberg1515
17S. Ruwaerd31013
18Huub Mertens1212
19Esther Hoogland17210
20Ger Vosselman54110
21Ad van Beurden4610
22Tom Deschan77
23Dirk Vermeulen66
24Martijn Reulink66
25Evert Westerink44
26Ries van der Pouw Kraan22
27Leen Zuurmond22
28Karine Valk22
29Steven Bleeker11

Copyright © 1933 - 2021 AMAC. All rights reserved.