Droogrittencompetitie 2021

Klassering per droogrit

Bij het opmaken van de eindstand per droogrit wordt gekeken naar het aantal strafpunten en de ex-aequo (ex- aequo is snelheid van inzenden). De winnaar per droogrit heeft de minste strafpunten en bij gelijk aantal strafpunten bepaald de ex-aequo de klassering.

Toekennen wedstrijdpunten

Het droogritkampioenschap van de AMAC, staat open voor iedere deelnemer, ongeacht of hij/zij lid van de Amac is. Alle droogritten tellen mee voor de eindstand, er zijn derhalve geen z.g. schrapresultaten. Er wordt ‘gereden’ in 2 klassen, t.w. een Sport- en een Tourklasse.

Aan alle per klasse geklasseerde equipes worden bij de meetellende droogritten, wedstrijdpunten toegekend, waarbij het aantal deelnemers per klasse het aantal toegekende wedstrijdpunten bepaald. Bij 25 deelnemers krijgt de winnaar 25 punten, nr. 2 24 punten, nr. 3 23 punten en zo verder. Bij 50 deelnemers krijgt de winnaar 50 punten, nr. 2 49 punten, nr. 3 48 punten en zo verder. Deelnemers met een gelijk strafpuntenaantal krijgen dezelfde wedstrijdpunten. De uitzetter van de rit krijgt voor het kampioenschap de wedstrijdpunten voor een 3e plaats toegekend.

De winnaar van de Amac droogritcompetitie 2021 is die deelnemer die de meeste wedstrijdpunten heeft behaald. In geval van ex-aequo geldt, dat de equipe die bij de laatste droogrit als eerste het juiste antwoord instuurt tot winnaar wordt uitgeroepen.

Prijzen droogrittencompetitie 2021

De winnaars in de Sport- en Tourklasse van de droogrittencompetitie 2021 worden beloond met een gratis start bij de 39e Gelderse Vallei Rit 2021 welke op zaterdag 16 oktober 2021 verreden gaat worden.

NB

Gezien de Covid 19-ontwikkelingen in 2021 is aanpassing van bovenstaand reglement mogelijk.

Pl.NaamJanuariFebruariMaartAprilTotaal
1Ad van der Werf35333320121
2Jaap Jongman35333320121
3Peter Staal29313327120
4Dik Vervoort29313327120
5Roel Stocker29313327120
6Rob de Vries35202823106
7Jürgen Donders3523261599
8Adrie Brugmans2127232798
9Aad van Oosten358232389
10Paul Hooiveld1427162784
11Mischa Bart2923211083
12Sjef Huijbregts292320981
13Jaap Daamen27282378
14Anthony Preston34261575
15Bas de Rijk1831101372
16Jos Bruin35132068
17Aad Baartman2413181368
18Eric Ligtenberg2117161367
19Hans van der Kooij24199860
20Steven Halbertsma910192058
21Ad Verhulst242751
22Karin & Annemiek1426747
23Francis/Frank Schutten1919846
24Ron Jordaan18148444
25Peter van der Lans162036
26Peter van der Molen8173230
27Peter Lutgendorf81725
28Jan Legerstee111324
29Nina Dinaux16723
30Carl Verboom14822
31Rogier Simon1818
32Jeroen van der Ploeg1818
33Alex Bergijk1717
34Eric van Straaten344516
35Gert Poolen25815
36Eric&Truus1414
37Maries Dinaux1212
38Huub Mertens1111
39Piet Luksemburg1111
40Hans Prein1010
41René Klement448
42Wim den Doop88
43Wil Strous66
44Irene Blauwkuip66
45J.A.Edens1225
46Martin Evers55
47Erik Pastoor33
48Roel Wiewel22
49Nico Kuiper11
50Jacques Arends11
PLNaamJanuariFebruariMaartAprilTotaal
1Eric Ligtenberg1615131458
2Ron Jordaan1515101252
3Harry Willems18111443
4Gert Poolen1012111043
5Johan van Veenschoten91761042
6Leny Haring15111541
7Roel Wiewel15671240
8Maas van de Haar7176131
9Marc van Beuningen868325
10Tabe Weening111425
11Marja Luksemburg15823
12Jeroen van der Ploeg1818
13Frans van Rumpt482216
14Gea Bouwmeester1515
15Anniek Ligtenberg1515
16Laurent LG41014
17S. Ruwaerd31013
18Huub Mertens1212
19Ad van Beurden4610
20Ger Vosselman549
21Esther Hoogland178
22Tom Deschan77
23Dirk Vermeulen66
24Martijn Reulink66
25Evert Westerink44
26Ries van der Pouw Kraan22
27Leen Zuurmond22
28Karine Valk22
29Steven Bleeker11

Copyright © 1933 - 2019 AMAC. All rights reserved.