Sportklasse Bestuurders

De prachtige foto's van de 49e NOL gemaakt door Dick Groen kunt u hier vinden.

Sportklasse Bestuurder 2017

PositieNaam12345678910TotaalMeetellend
1Carl Verboom272724272027162727222162
2Francis Schutten710111615272720133116
3Jacqueline Zuiderwijk181527152713115115
4Jan vd Lit10132032011627110106
5Folkert Kamp12824108278989
6Jaap Beck1018523111699287
7Peter Staal279823168383
8Jack Boshuizen1201281615858
9Paul Hooiveld1118196175352
10René Roelofs11273710685450
11Roy Boks23234646
12Margreet op 't Hof53119184646
13Nan Beers010147234545
14Paul Eering231654444
15Raymond van der Meij107144164242
16Kees van Loon1812914040
17Henk Ledderhof23163939
18Hans van der Kooij915143838
19Jan de Beus14233737
20Marcel Schoneveld18993636
21Jan Kuenen15141513636
22René van der Borch tot Verwolde1181213232
23Ruud van Tellingen111147183332
24Gerrit Teerink2092929
25Robert Rebergen141112626
26Jos Jurriens242424
27Renger Guliker46142424
28Joost v/d Klashorst242424
29Erwin Berkhof242424
30Jan Berkhof242424
31Boele Braaksma120112323
32Edwin Wiegerinck12102222
33Annemiek van Beersum57912222
34Rob Koebrugge6162222
35Karin Willems9122121
36Ronald Jans202020
37Roger van Keulen202020
38Peter v.d. Molen51052020
39Gauke Witteveen101215112120
40Hans Winnemuller1642020
41Kok van de Wetering1811919
42Wytze van Leuveren181818
43Mark Kamp181818
44Steven Halbertsma161616
45Oscar Uhlhorn161616
46Maresa Huijsman161616
47Paul Göbel14111616
48Harry Martens161616
49Berend Smid151515
50Robin Mohr131313
51John Hoogendoorn131313
52Joris Jennen1111212
53Jaap Jongman111111
54Frans de Zoete111111
55Harry Rupert111111
56Tjoe Houw Kwee101010
57Wim Broens101010
58Peter Segers31488
59Peter Veening7188
60Marcel Vermeulen2688
61Tilly Buitenhuis7188
62Rens van der Vliet777
63Ferry Flinterman15177
64Jürgen Donders666
65Peter Leenders666
66Wim den Doop666
67Niels Besse5166
68Peter v d.Lans5166
69Ton den Uyl666
70Mark Spanbroek666
71Bea Hubers4155
72André van Rooijen111144
73Peter Groen1344
74Hanja Jonker444
75Niels de Jongste11133
76Henny Sweering333
77Cees de Jong222
78Bart Wassingmaat222
79Peter Struyk1122
80Laurent Le Guevel1122
81Han Machielsen222
82Simon Suesan222
83Yu Mey Kwee111
84Maikel van Herel111
85Rob Buijs111
86John Borst111
87Maries Dinaux111
88Pascal Giacomini1011
89Rik Aalders111
90Chris Kuypers111
91Frans Diepeveen111
92Fons Wijnberg111
93Irene Blauwkuip111
94Paul Visscher111
95Gé Morssink111
96Geert Kistemaker111
97Theo Huijbrechts111

Clubkampioenschap 2017

Afkortingen Ritten

  • 1Openingsrit
  • 2Winterrit
  • 3Gelderse Vallei Rit
  • 42 Uren van Barneveld
  • 5Tulpenrit
  • 6Zonnewenderit
  • 7Kees Stoel Memorial
  • 8Puttense Ronde
  • 9Nacht om de Lange Jan
  • 10Wildrit

Voor 2017 tellen maximaal 6 rit-uitslagen mee.

Sportklasse
Bestuurders 2017

Ptn
Carl Verboom162
Francis Schutten116
Jacqueline Zuiderwijk115

Volledig
Klassement

Sportklasse
Navigatoren 2017

Ptn
Rutger Kwant162
Jürgen Donders120
Frank Schutten116

Volledig
Klassement

Tourklasse
Bestuurders 2017

Ptn
Joost van der Schaaf158
Kok van de Wetering136
Steven Bleeker129

Volledig
Klassement

Tourklasse
Navigatoren 2017

Ptn
Jelle van der Schaaf158
Karine Valk129
Dirk Boersma125

Volledig
Klassement

Rookiecup
Bestuurders 2017

Ptn
Steven Bleeker162
Maikel Walet146
Francesco Huitema54

Volledig
Klassement

Rookiecup
Navigatoren 2017

Ptn
Karine Valk162
Maarten Aukema41
Hester Brons34

Volledig
Klassement

 

DMACK
sp segers
l campanile
amklogo
octane
profin
 
De Brand 50
3823 LM Amersfoort

Maandelijks, met uitzondering van de maanden juli en augustus, organiseert de AMAC een kaartleesrit. Voor de avondritten, waarvan de eerste équipe om 19.31 start, kunt U ongeveer een half uur voor de start van het evenement inschrijven bij de startlocatie, Campanile Hotel in Amersfoort.