Sportklasse Bestuurders

Sportklasse Bestuurder 2017

PositieNaam12345678910TotaalMeetellend
1Carl Verboom27272427202716168152
2Francis Schutten710111615278686
3Jacqueline Zuiderwijk181527157575
4Jan vd Lit10132032016767
5Peter Staal2798236767
6Jaap Beck1018523116767
7Folkert Kamp128241086262
8Jack Boshuizen120128165757
9Roy Boks23234646
10Paul Hooiveld11181964545
11René Roelofs112737104040
12Kees van Loon181293939
13Henk Ledderhof23163939
14Hans van der Kooij915143838
15Marcel Schoneveld18993636
16Jan Kuenen1514153535
17René van der Borch tot Verwolde118123131
18Margreet op 't Hof531192828
19Raymond van der Meij1071442626
20Jos Jurriens242424
21Ruud van Tellingen1111472424
22Paul Eering232323
23Boele Braaksma12012222
24Annemiek van Beersum5792121
25Ronald Jans202020
26Roger van Keulen202020
27Gerrit Teerink202020
28Peter v.d. Molen51052020
29Gauke Witteveen10121512020
30Wytze van Leuveren181818
31Kok van de Wetering181818
32Mark Kamp181818
33Steven Halbertsma161616
34Oscar Uhlhorn161616
35Maresa Huijsman161616
36Berend Smid151515
37Robert Rebergen1411515
38Nan Beers010141515
39Jan de Beus141414
40Paul Göbel141414
41Robin Mohr131313
42Edwin Wiegerinck121212
43Jaap Jongman111111
44Frans de Zoete111111
45Harry Rupert111111
46Tjoe Houw Kwee101010
47Karin Willems999
48Rens van der Vliet777
49Peter Veening777
50Tilly Buitenhuis777
51Jürgen Donders666
52Peter Leenders666
53Wim den Doop666
54Ferry Flinterman1566
55Niels Besse555
56Peter v d.Lans555
57Renger Guliker444
58Bea Hubers444
59Hanja Jonker444
60Peter Segers333
61André van Rooijen11133
62Niels de Jongste1122
63Cees de Jong222
64Bart Wassingmaat222
65Marcel Vermeulen222
66Yu Mey Kwee111
67Joris Jennen111
68Peter Struyk111
69Maikel van Herel111
70Rob Buijs111
71Peter Groen111
72John Borst111
73Maries Dinaux111
74Pascal Giacomini111
75Rik Aalders111
76Chris Kuypers111
77Frans Diepeveen111
78Laurent Le Guevel111
79Theo Huijbrechts111

Clubkampioenschap 2017

Afkortingen Ritten

  • 1Openingsrit
  • 2Winterrit
  • 3Gelderse Vallei Rit
  • 42 Uren van Barneveld
  • 5Tulpenrit
  • 6Zonnewenderit
  • 7Kees Stoel Memorial
  • 8Puttense Ronde
  • 9Nacht om de Lange Jan
  • 10Wildrit

Voor 2017 tellen maximaal 6 rit-uitslagen mee.

Sportklasse
Bestuurders 2017

Ptn
Carl Verboom152
Francis Schutten86
Jacqueline Zuiderwijk75

Volledig
Klassement

Sportklasse
Navigatoren 2017

Ptn
Rutger Kwant151
Jürgen Donders104
Peter Jan Smit94

Volledig
Klassement

Tourklasse
Bestuurders 2017

Ptn
Joost van der Schaaf147
Kok van de Wetering136
Steven Bleeker111

Volledig
Klassement

Tourklasse
Navigatoren 2017

Ptn
Jelle van der Schaaf147
Karine Valk111
Dirk Boersma110

Volledig
Klassement

Rookiecup
Bestuurders 2017

Ptn
Steven Bleeker158
Maikel Walet123
Francesco Huitema54

Volledig
Klassement

Rookiecup
Navigatoren 2017

Ptn
Karine Valk158
Ruben Huitema31
Evert Westerink23

Volledig
Klassement

 

DMACK
sp segers
l campanile
amklogo
octane
profin
 
De Brand 50
3823 LM Amersfoort

Maandelijks, met uitzondering van de maanden juli en augustus, organiseert de AMAC een kaartleesrit. Voor de avondritten, waarvan de eerste équipe om 19.31 start, kunt U ongeveer een half uur voor de start van het evenement inschrijven bij de startlocatie, Campanile Hotel in Amersfoort.