Sportklasse Bestuurders

Sportklasse Bestuurder 2018

PositieNaam12345678910TotaalMeetellend
1Francis Schutten27181227127231227174149
2Carl Verboom2339231620232724168140
3Hans van der Kooij2712318122720128127
4René van der Borch tot Verwolde162081227202313139119
5Niels de Jongste2327818148181
6Hans Onkenhout61523715257371
7Annemiek van Beersum1220275959
8René Roelofs12131151135555
9Ruud van Tellingen110121211185554
10Paul Hooiveld1016117185353
11Jacqueline Zuiderwijk623184747
12Rob Koebrugge123234747
13Joost van de Klashorst1152381064544
14Folkert Kamp171232184343
15Gerrit Teerink13274040
16Jan de Beus20204040
17Peter van de Molen1121111594039
18Paul Eering16233939
19Renger Guliker181293939
20Oscar Uhlhorn23143737
21Gauke Witteveen713111743433
22Jos Jurriens2493333
23Margreet op 't Hof23633232
24Michael Meerlo1151112113231
25John Hoogendoorn2373030
26Marcel Vermeulen13132626
27Wil Strous14122626
28Kok van de Wetering11712131112825
29René Klement242424
30Boele Braaksma81142323
31Jan van der Lit12115132323
32Joris Jennen232323
33Nan Beers12102222
34Jan Voskuil202020
35Peter Staal202020
36Harry Martens61191717
37Kees van Loon61101717
38Frans de Zoete5111616
39Jan Kuenen5111616
40John Borst11141616
41Klaes Meekma2115161616
42Marcel Schoneveld14111616
43Edwin Roos151515
44Han Machielsen151515
45Jaap Beck1111111515
46Karin Willems151515
47Robert Rebergen4911414
48Wim den Doop141414
49Hiske Braaksma1211313
50Niels Besse131313
51Paul Göbel1121313
52Peter v d.Lans1121313
53André van Rooijen9121212
54Jaap Daamen121212
55Hanja Jonker1011111
56Joost van der Schaaf81111111
57Mark Spanbroek111111
58Peter Leenders111111
59Peter Segers9111111
60Raymond van der Meij116121111
61Emile Huisman101010
62Marco Oosterom101010
63Ferry Flinterman34188
64Els Weiler777
65Laurent Le Guevel1677
66Frans Hazekamp666
67Rob Buijs14166
68Norbert Ruepert555
69Otto van Blaricum1455
70Rob Vermaas444
71Tilly Buitenhuis111144
72Cees de Jong333
73Bea Hubers1122
74Gerard van den Top1122
75Harrie Zwiers1122
76Maries Dinaux1122
77Marion Woud1122
78Wim Broens1122
79Berend Smid111
80Chris Kuypers111
81Edwin Wiegerinck111
82Gert-Jan Polman111
83Jeff Senden111
84Nico Gerrits111
85Peter Groen111
86Peter Struyk111
87Rob Klaarenbeek111
88Roy Bolks111
89Steven Halbertsma111
90Willemienke Boersma111

Clubkampioenschap 2018

Afkortingen Ritten

  • 1Openingsrit
  • 2Winterrit
  • 3Gelderse Vallei Rit
  • 42 Uren van Barneveld
  • 5Tulpenrit
  • 6Zonnewenderit
  • 7Kees Stoel Memorial
  • 8Puttense Ronde
  • 9Nacht om de Lange Jan
  • 10Wildrit

Voor 2018 tellen maximaal 6 rit-uitslagen mee.

Sportklasse
Bestuurders

Ptn
Francis Schutten149
Carl Verboom140
Hans van der Kooij127

Volledig
Klassement

Sportklasse
Navigatoren

Ptn
Frank Schutten149
Rutger Kwant139
Jürgen Donders131

Volledig
Klassement

Tourklasse
Bestuurders

Ptn
Gerard Schouten124
Richard Onderberg122
Jolt Bosch118

Volledig
Klassement

Tourklasse
Navigatoren

Ptn
Jeroen Schouten124
Annemiek Onderberg-de Haan122
Robert Michel121

Volledig
Klassement

Rookiecup
Bestuurders

Ptn
Tim van der Werf150
Mark Albers147
Eric Ligtenberg128

Volledig
Klassement

Rookiecup
Navigatoren

Ptn
Anniek Ligtenberg154
Herman Wassenaar150
Ronald Oudendijk43

Volledig
Klassement

 

DMACK
sp segers
l campanile
amklogo
octane
profin
 
De Brand 50
3823 LM Amersfoort

Maandelijks, met uitzondering van de maanden juli en augustus, organiseert de AMAC een kaartleesrit. Voor de avondritten, waarvan de eerste équipe om 19.31 start, kunt U ongeveer een half uur voor de start van het evenement inschrijven bij de startlocatie, Campanile Hotel in Amersfoort.