Sportklasse Navigatoren

Sportklasse Navigatoren 2018

PositieNaam12345678910TotaalMeetellend
1Frank Schutten271812278484
2Bas de Rijk2713236363
3Jürgen Donders62023136262
4Rik Aalders23275050
5Rutger Kwant23234646
6Mischa Bart615234444
7Jan Voskuijl23204343
8Auke van de Brink18133131
9Adrie Brugmans14132727
10René Brandenburg101612727
11Harro van der Vlught121312626
12Gerrit van Beek110132424
13Jacques Limpens242424
14Kees van Hattum242424
15Ton den Uyl242424
16André van de Geijn232323
17John Hoogendoorn232323
18Laurens Hoogendoorn232323
19Steven Halbertsma232323
20Henk Ledderhof9132222
21Peter Jan Smit15612222
22Jos Kaats71312121
23Mark Kamp17132121
24Rene Verschoor6142020
25Thijs de Beus202020
26Yolanda Zijl202020
27Paul van de Riet411131919
28Dik Vervoort11521818
29Jack Boshuizen11511717
30Erik Pastoor3131616
31Hiske Braaksma881616
32Joep Wanders161616
33Edwin Roos151515
34Hans Onkenhout151515
35Joke den Doop141414
36Peter Lutgendorf1131414
37Wim den Doop141414
38Gauke Witteveen131313
39Henny Sweering131313
40Joke Beck11111313
41Karin Baars1211313
42Joost van de Klashorst111111
43Rosita Offinga111111
44Emile Huijsman101010
45Jelle van der Schaaf8111010
46Maresa Huisman101010
47Paul Hooiveld101010
48Dick van Lierop999
49Peter Staal999
50Robert Rebergen999
51Ronald van Weelde888
52Folkert Kamp777
53Jaap Reineking777
54Kok van de Wetering777
55Jan van Leeuwen666
56Eric Bruêns555
57Marco Oosterom121155
58Wouter vd Veen555
59Arno van Houtum444
60Dirk Boersma111144
61Bart Wassingmaat333
62Henk Mensink11133
63Jaap Jongman333
64Sjaak Severs11133
65Flok Boer1122
66Nico Gerrits1122
67Otto van Blaricum1122
68Robert Weitmann222
69Yvonne Leenaars222
70Baptiest Coopmans111
71Chris Kuypers111
72Eric van Straaten111
73Erwin Berkhof111
74Fred Peen111
75Jaap Daamen111
76John Borst111
77Jolanda Smid111
78Maarten Kalk111
79Marcel Schoneveld111
80Peter Hulshof111
81Redmer van Delden111
82Ruut van Schie111
83Sjaak Cornelissen111
84Theo Huijbreghts111
85Wilma van den Heuvel111

Clubkampioenschap 2018

Afkortingen Ritten

  • 1Openingsrit
  • 2Winterrit
  • 3Gelderse Vallei Rit
  • 42 Uren van Barneveld
  • 5Tulpenrit
  • 6Zonnewenderit
  • 7Kees Stoel Memorial
  • 8Puttense Ronde
  • 9Nacht om de Lange Jan
  • 10Wildrit

Voor 2018 tellen maximaal 6 rit-uitslagen mee.

Sportklasse
Bestuurders

Ptn
Francis Schutten84
Carl Verboom58
René van der Borch tot Verwolde56

Volledig
Klassement

Sportklasse
Navigatoren

Ptn
Frank Schutten84
Bas de Rijk63
Jürgen Donders62

Volledig
Klassement

Tourklasse
Bestuurders

Ptn
Gerrit Wolfswinkel79
Gerard Schouten70
Tim van der Werf55

Volledig
Klassement

Tourklasse
Navigatoren

Ptn
Jeroen Schouten70
Nico Mantel65
Herman Wassenaar55

Volledig
Klassement

Rookiecup
Bestuurders

Ptn
Eric Ligtenberg81
Tim van der Werf77
Mark Albers70

Volledig
Klassement

Rookiecup
Navigatoren

Ptn
Herman Wassenaar77
Anniek Ligtenberg74
Gert Poolen27

Volledig
Klassement

 

DMACK
sp segers
l campanile
amklogo
octane
profin
 
De Brand 50
3823 LM Amersfoort

Maandelijks, met uitzondering van de maanden juli en augustus, organiseert de AMAC een kaartleesrit. Voor de avondritten, waarvan de eerste équipe om 19.31 start, kunt U ongeveer een half uur voor de start van het evenement inschrijven bij de startlocatie, Campanile Hotel in Amersfoort.