Sportklasse Navigatoren

Sportklasse Navigatoren 2018

PositieNaam12345678910TotaalMeetellend
1Frank Schutten27181227127231227174149
2Rutger Kwant23231620232723155139
3Jürgen Donders62023132720231418164131
4Bas de Rijk27132318122720140128
5Erik Pastoor3132312231615105102
6Paul van de Riet41113101314207674
7Rik Aalders232718147373
8Mischa Bart61523715257371
9Karin Baars12120276060
10Henk Ledderhof913142475858
11Gerrit van Beek110131211185655
12Harro van der Vlught12131151135555
13Jan Voskuijl2320125555
14René van Brandenburg1016117185353
15Kees van Hattum24244848
16Jaap Jongman320234646
17Dik Vervoort11521381064644
18Mark Kamp171332184444
19Peter Lutgendorf1131111594140
20Auke van de Brink181394040
21Thijs de Beus20204040
22Adrie Brugmans1413123939
23Joep Wanders16233939
24Wouter vd Veen51210113838
25Steven Halbertsma23143737
26Jos Kaats713111743434
27Yolanda Zijl20133333
28Jack Boshuizen1151112113231
29Hiske Braaksma881143131
30Laurens Hoogendoorn2373030
31Bert Smeitink272727
32Frans van Vliet13132626
33Jacques Limpens242424
34Ton den Uyl242424
35André van de Geijn232323
36John Hoogendoorn232323
37Marco Oosterom12115132323
38Robbert-Jan Koebrugge232323
39Peter Jan Smit15612222
40Rene Verschoor614112222
41Folkert Kamp7111818
42Joris Jennen1161717
43Edwin Roos1511616
44Eric Bruêns5111616
45Jaap Daamen1151616
46Nico Gerrits11141616
47Yvonne Leenaars2115161616
48Hans Onkenhout151515
49Joke Beck1111111515
50Joke den Doop141414
51Wim den Doop141414
52Chris Kuypers1121313
53Gauke Witteveen131313
54Henny Sweering131313
55Redmer van Delden19121313
56Sjaak Severs111461313
57Marion Woud121212
58Jelle van der Schaaf81111111
59Joost van de Klashorst111111
60Maarten Kalk1101111
61Rosita Offinga111111
62Ruut van Schie116121111
63Emile Huijsman101010
64Jan van der Lit101010
65Maresa Huisman101010
66Paul Hooiveld101010
67Robert Weitmann281010
68Dirk Boersma11112131119
69Dick van Lierop999
70Peter Staal999
71René Roelofs999
72Robert Rebergen999
73Bart Wassingmaat34188
74Ronald van Weelde888
75Jaap Reineking777
76Kok van de Wetering777
77Jan van Leeuwen666
78Nico Slappendel666
79Ben van der Rijst555
80Frank Wildschut555
81Peter Hulshof1455
82Arno van Houtum444
83Henk Mensink111144
84Otto van Blaricum111144
85Jan Voskuijl333
86Erwin Berkhof1122
87Flok Boer1122
88Marcel Schoneveld1122
89Sjaak Cornelissen1122
90Theo Huijbreghts1122
91Anja Otten111
92Baptiest Coopmans111
93Eric Hartman111
94Eric van Straaten111
95Fred Peen111
96John Borst111
97Jolanda Smid111
98Kaj Bakker111
99Nina Dinaux111

Clubkampioenschap 2018

Afkortingen Ritten

  • 1Openingsrit
  • 2Winterrit
  • 3Gelderse Vallei Rit
  • 42 Uren van Barneveld
  • 5Tulpenrit
  • 6Zonnewenderit
  • 7Kees Stoel Memorial
  • 8Puttense Ronde
  • 9Nacht om de Lange Jan
  • 10Wildrit

Voor 2018 tellen maximaal 6 rit-uitslagen mee.

Sportklasse
Bestuurders

Ptn
Francis Schutten149
Carl Verboom140
Hans van der Kooij127

Volledig
Klassement

Sportklasse
Navigatoren

Ptn
Frank Schutten149
Rutger Kwant139
Jürgen Donders131

Volledig
Klassement

Tourklasse
Bestuurders

Ptn
Gerard Schouten124
Richard Onderberg122
Jolt Bosch118

Volledig
Klassement

Tourklasse
Navigatoren

Ptn
Jeroen Schouten124
Annemiek Onderberg-de Haan122
Robert Michel121

Volledig
Klassement

Rookiecup
Bestuurders

Ptn
Tim van der Werf150
Mark Albers147
Eric Ligtenberg128

Volledig
Klassement

Rookiecup
Navigatoren

Ptn
Anniek Ligtenberg154
Herman Wassenaar150
Ronald Oudendijk43

Volledig
Klassement

 

DMACK
sp segers
l campanile
amklogo
octane
profin
 
De Brand 50
3823 LM Amersfoort

Maandelijks, met uitzondering van de maanden juli en augustus, organiseert de AMAC een kaartleesrit. Voor de avondritten, waarvan de eerste équipe om 19.31 start, kunt U ongeveer een half uur voor de start van het evenement inschrijven bij de startlocatie, Campanile Hotel in Amersfoort.