Sportklasse Navigatoren

Sportklasse Navigatoren 2018

PositieNaam12345678910TotaalMeetellend
1Frank Schutten2718122712723122723197154
2Bas de Rijk2713231812272027167142
3Rutger Kwant2323162023272320175139
4Jürgen Donders6202313272023141818182131
5Erik Pastoor31323122316158113102
6Paul van de Riet411131013142017774
7Rik Aalders232718147373
8Mischa Bart615237152517471
9René van Brandenburg101611718126564
10Joep Wanders1623246363
11Karin Baars12120276060
12Henk Ledderhof913142475858
13Jan Voskuijl23201235858
14Gerrit van Beek110131211185655
15Harro van der Vlught12131151135555
16Dik Vervoort1152138106115753
17Steven Halbertsma2314145151
18Peter Lutgendorf113111159105150
19Kees van Hattum24244848
20Jaap Jongman3202314747
21Yolanda Zijl2013134646
22Adrie Brugmans14131264545
23Mark Kamp171332184444
24Auke van de Brink181394040
25Thijs de Beus20204040
26Wouter vd Veen51210113838
27Jack Boshuizen11511121133533
28Jos Kaats713111743433
29Hiske Braaksma881143131
30Laurens Hoogendoorn2373030
31Bert Smeitink272727
32Frans van Vliet13132626
33André van de Geijn2312424
34Jacques Limpens242424
35Ton den Uyl242424
36John Hoogendoorn232323
37Marco Oosterom12115132323
38Robbert-Jan Koebrugge232323
39Joke Beck11111172222
40Peter Jan Smit15612222
41Rene Verschoor614112222
42Marion Woud1292121
43Folkert Kamp7111818
44Joris Jennen1161717
45Nico Gerrits111411717
46Edwin Roos1511616
47Eric Bruêns5111616
48Jaap Daamen1151616
49Yvonne Leenaars2115161616
50Hans Onkenhout151515
51Joke den Doop141414
52Wim den Doop141414
53Chris Kuypers1121313
54Gauke Witteveen131313
55Henny Sweering131313
56Redmer van Delden19121313
57René Roelofs941313
58Sjaak Severs111461313
59Jelle van der Schaaf81111111
60Joost van de Klashorst111111
61Maarten Kalk1101111
62Rosita Offinga111111
63Ruut van Schie116121111
64Emile Huijsman101010
65Jan van der Lit101010
66Maresa Huisman101010
67Paul Hooiveld101010
68Robert Weitmann281010
69Dirk Boersma111121311129
70Bart Wassingmaat341199
71Dick van Lierop999
72Peter Staal999
73Robert Rebergen999
74Ronald van Weelde888
75Jaap Reineking777
76Jan van Leeuwen6177
77Kok van de Wetering777
78Nico Slappendel666
79Ben van der Rijst555
80Frank Pauli555
81Frank Wildschut555
82Otto van Blaricum1111155
83Peter Hulshof1455
84Arno van Houtum444
85Henk Mensink111144
86Erwin Berkhof1122
87Flok Boer1122
88Marcel Schoneveld1122
89Sjaak Cornelissen1122
90Theo Huijbreghts1122
91Anja Otten111
92Baptiest Coopmans111
93Eric Hartman111
94Eric van Straaten111
95Fred Peen111
96John Borst111
97Jolanda Smid111
98Kaj Bakker111
99Nina Dinaux111

Clubkampioenschap 2018

Afkortingen Ritten

  • 1Openingsrit
  • 2Winterrit
  • 3Gelderse Vallei Rit
  • 42 Uren van Barneveld
  • 5Tulpenrit
  • 6Zonnewenderit
  • 7Kees Stoel Memorial
  • 8Puttense Ronde
  • 9Nacht om de Lange Jan
  • 10Wildrit

Voor 2018 tellen maximaal 6 rit-uitslagen mee.

Sportklasse
Bestuurders

Ptn
Francis Schutten154
Hans van der Kooij142
Carl Verboom140

Volledig
Klassement

Sportklasse
Navigatoren

Ptn
Frank Schutten154
Bas de Rijk142
Rutger Kwant139

Volledig
Klassement

Tourklasse
Bestuurders

Ptn
Gerard Schouten135
Jolt Bosch123
Richard Onderberg122

Volledig
Klassement

Tourklasse
Navigatoren

Ptn
Jeroen Schouten135
Robert Michel124
Annemiek Onderberg-de Haan122

Volledig
Klassement

Rookiecup
Bestuurders

Ptn
Tim van der Werf154
Eric Ligtenberg148
Mark Albers147

Volledig
Klassement

Rookiecup
Navigatoren

Ptn
Herman Wassenaar154
Anniek Ligtenberg154
Ronald Oudendijk43

Volledig
Klassement

 

DMACK
sp segers
l campanile
amklogo
octane
profin
 
De Brand 50
3823 LM Amersfoort

Maandelijks, met uitzondering van de maanden juli en augustus, organiseert de AMAC een kaartleesrit. Voor de avondritten, waarvan de eerste équipe om 19.31 start, kunt U ongeveer een half uur voor de start van het evenement inschrijven bij de startlocatie, Campanile Hotel in Amersfoort.