Tourklasse Bestuurders

De prachtige foto's van de 49e NOL gemaakt door Dick Groen kunt u hier vinden.

Tourklasse Bestuurders 2017

PositieNaam12345678910TotaalMeetellend
1Joost van der Schaaf2327271627152727189158
2Kok van de Wetering23271627162716152136
3Steven Bleeker23142313152392718165129
4Gerard Schouten271215271627124124
5Gerrit Wolfswinkel232712011165103102
6Maikel Walet129271318129191
7Richard Onderberg239152715068685
8Harry Stoffels23101851187575
9Frans Hazekamp231213186666
10Harm Swen151323116262
11Jolt Bosch271300165656
12Joop de Man71616115050
13Bert van Engelenhoven13136104242
14Harry Martens649843131
15Robert Rebergen272727
16John van der Veer1111312626
17Sander Hulskamp77112525
18Jaap Gerkes9122121
19Francesco Huitema18122121
20Heimen van Diest202020
21Joost Göttgens1151616
22Rob Koebrugge141414
23Dick Michel1131414
24Ferry Flinterman141414
25Jan Voskuil131313
26Henk Hol11011212
27Marcel Schoneveld111111
28Armand Schoonfeld3171111
29André van Rooijen101010
30Etienne Poulissen999
31Henk Roordink999
32Hans van der Kooij999
33Jeff Senden888
34Ruud van Tellingen888
35Berthil Westerink777
36Marcel Brounne6177
37Nico Trap5166
38Marc van Beuningen555
39Walter Broek222
40Leen-Pieter Smit222
41Roelof Koops1122
42Jan Bos1122
43Theo de Kok111
44Fred van Doorn111
45Gerard van den Top1011
46Jan van Houtum111
47Gert Jan Hoogeveen111
48Siang Phoa111
49Willemienke Boersma111
50Wouter Eerkens111
51Robert Hans Hafkemeijer111
52Michiel Oosterhaven1011
53Robbert Zonneveld111
54Eelco Kunst111
55Rob Zee111
56Marcel Fruytier111

Clubkampioenschap 2017

Afkortingen Ritten

  • 1Openingsrit
  • 2Winterrit
  • 3Gelderse Vallei Rit
  • 42 Uren van Barneveld
  • 5Tulpenrit
  • 6Zonnewenderit
  • 7Kees Stoel Memorial
  • 8Puttense Ronde
  • 9Nacht om de Lange Jan
  • 10Wildrit

Voor 2017 tellen maximaal 6 rit-uitslagen mee.

Sportklasse
Bestuurders 2017

Ptn
Carl Verboom162
Francis Schutten116
Jacqueline Zuiderwijk115

Volledig
Klassement

Sportklasse
Navigatoren 2017

Ptn
Rutger Kwant162
Jürgen Donders120
Frank Schutten116

Volledig
Klassement

Tourklasse
Bestuurders 2017

Ptn
Joost van der Schaaf158
Kok van de Wetering136
Steven Bleeker129

Volledig
Klassement

Tourklasse
Navigatoren 2017

Ptn
Jelle van der Schaaf158
Karine Valk129
Dirk Boersma125

Volledig
Klassement

Rookiecup
Bestuurders 2017

Ptn
Steven Bleeker162
Maikel Walet146
Francesco Huitema54

Volledig
Klassement

Rookiecup
Navigatoren 2017

Ptn
Karine Valk162
Maarten Aukema41
Hester Brons34

Volledig
Klassement

 

DMACK
sp segers
l campanile
amklogo
octane
profin
 
De Brand 50
3823 LM Amersfoort

Maandelijks, met uitzondering van de maanden juli en augustus, organiseert de AMAC een kaartleesrit. Voor de avondritten, waarvan de eerste équipe om 19.31 start, kunt U ongeveer een half uur voor de start van het evenement inschrijven bij de startlocatie, Campanile Hotel in Amersfoort.