Tourklasse Bestuurders

Tourklasse Bestuurders 2017

PositieNaam12345678910TotaalMeetellend
1Joost van der Schaaf23272716271527162147
2Kok van de Wetering232716271627136136
3Steven Bleeker2314231315239120111
4Gerard Schouten27121527169797
5Gerrit Wolfswinkel2327120118282
6Richard Onderberg2391527158080
7Maikel Walet1292713187979
8Harm Swen151323116262
9Harry Stoffels23101855656
10Joop de Man71616115050
11Frans Hazekamp2312134848
12Jolt Bosch2713004040
13Bert van Engelenhoven131363232
14Harry Martens649843131
15Robert Rebergen272727
16John van der Veer111132525
17Jaap Gerkes9122121
18Francesco Huitema18122121
19Heimen van Diest202020
20Rob Koebrugge141414
21Sander Hulskamp771414
22Ferry Flinterman141414
23Jan Voskuil131313
24Marcel Schoneveld111111
25Armand Schoonfeld3171111
26Henk Hol1101111
27André van Rooijen101010
28Etienne Poulissen999
29Henk Roordink999
30Jeff Senden888
31Ruud van Tellingen888
32Berthil Westerink777
33Nico Trap5166
34Marcel Brounne666
35Marc van Beuningen555
36Walter Broek222
37Leen-Pieter Smit222
38Roelof Koops111
39Joost Göttgens111
40Theo de Kok111
41Dick Michel111
42Fred van Doorn111
43Gerard van den Top111
44Jan van Houtum111
45Gert Jan Hoogeveen111
46Jan Bos111
47Siang Phoa111
48Willemienke Boersma111
49Wouter Eerkens111
50Robert Hans Hafkemeijer111
51Michiel Oosterhaven111

Clubkampioenschap 2017

Afkortingen Ritten

  • 1Openingsrit
  • 2Winterrit
  • 3Gelderse Vallei Rit
  • 42 Uren van Barneveld
  • 5Tulpenrit
  • 6Zonnewenderit
  • 7Kees Stoel Memorial
  • 8Puttense Ronde
  • 9Nacht om de Lange Jan
  • 10Wildrit

Voor 2017 tellen maximaal 6 rit-uitslagen mee.

Sportklasse
Bestuurders 2017

Ptn
Carl Verboom152
Francis Schutten86
Jacqueline Zuiderwijk75

Volledig
Klassement

Sportklasse
Navigatoren 2017

Ptn
Rutger Kwant151
Jürgen Donders104
Peter Jan Smit94

Volledig
Klassement

Tourklasse
Bestuurders 2017

Ptn
Joost van der Schaaf147
Kok van de Wetering136
Steven Bleeker111

Volledig
Klassement

Tourklasse
Navigatoren 2017

Ptn
Jelle van der Schaaf147
Karine Valk111
Dirk Boersma110

Volledig
Klassement

Rookiecup
Bestuurders 2017

Ptn
Steven Bleeker158
Maikel Walet123
Francesco Huitema54

Volledig
Klassement

Rookiecup
Navigatoren 2017

Ptn
Karine Valk158
Ruben Huitema31
Evert Westerink23

Volledig
Klassement

 

DMACK
sp segers
l campanile
amklogo
octane
profin
 
De Brand 50
3823 LM Amersfoort

Maandelijks, met uitzondering van de maanden juli en augustus, organiseert de AMAC een kaartleesrit. Voor de avondritten, waarvan de eerste équipe om 19.31 start, kunt U ongeveer een half uur voor de start van het evenement inschrijven bij de startlocatie, Campanile Hotel in Amersfoort.