Tourklasse Navigatoren

Tourklasse Navigatoren 2017

PositieNaam12345678910TotaalMeetellend
1Jelle van der Schaaf23272716271527162147
2Karine Valk2314231315239120111
3Dirk Boersma23271162716110110
4Jeroen Schouten27121527169797
5Nico Mantel232712011109292
6Annemiek Onderberg-de Haan23915271558584
7Robert Michel2713102706868
8Hans Stoffels23101855656
9Kees Goossen71616115050
10Jan van Leeuwen2312134848
11Johan Lust649843131
12Edwin Doeven272727
13Dick Everaarts111132525
14Nico Gerrits202020
15Marc Hulskamp771414
16Bart Wassinkmaat141414
17Noortje Gerkes121212
18Okkie Mellaard111111
19Ronald Besseling101010
20Menno van Luijn101010
21Simone Poulissen999
22Ruben Huitema1899
23Ferry Flinterman888
24Evert Westerink777
25Gert Jan Polman777
26Dirk Vermeulen222
27Maarten Aukema111
28Hester Brons111
29Wilfred Veldstra111
30Tineke Hol111

Clubkampioenschap 2017

Afkortingen Ritten

  • 1Openingsrit
  • 2Winterrit
  • 3Gelderse Vallei Rit
  • 42 Uren van Barneveld
  • 5Tulpenrit
  • 6Zonnewenderit
  • 7Kees Stoel Memorial
  • 8Puttense Ronde
  • 9Nacht om de Lange Jan
  • 10Wildrit

Voor 2017 tellen maximaal 6 rit-uitslagen mee.

Sportklasse
Bestuurders 2017

Ptn
Carl Verboom152
Francis Schutten86
Jacqueline Zuiderwijk75

Volledig
Klassement

Sportklasse
Navigatoren 2017

Ptn
Rutger Kwant151
J├╝rgen Donders104
Peter Jan Smit94

Volledig
Klassement

Tourklasse
Bestuurders 2017

Ptn
Joost van der Schaaf147
Kok van de Wetering136
Steven Bleeker111

Volledig
Klassement

Tourklasse
Navigatoren 2017

Ptn
Jelle van der Schaaf147
Karine Valk111
Dirk Boersma110

Volledig
Klassement

Rookiecup
Bestuurders 2017

Ptn
Steven Bleeker158
Maikel Walet123
Francesco Huitema54

Volledig
Klassement

Rookiecup
Navigatoren 2017

Ptn
Karine Valk158
Ruben Huitema31
Evert Westerink23

Volledig
Klassement

 

DMACK
sp segers
l campanile
amklogo
octane
profin
 
De Brand 50
3823 LM Amersfoort

Maandelijks, met uitzondering van de maanden juli en augustus, organiseert de AMAC een kaartleesrit. Voor de avondritten, waarvan de eerste équipe om 19.31 start, kunt U ongeveer een half uur voor de start van het evenement inschrijven bij de startlocatie, Campanile Hotel in Amersfoort.