Tourklasse Navigatoren

De prachtige foto's van de 49e NOL gemaakt door Dick Groen kunt u hier vinden.

Tourklasse Navigatoren 2017

PositieNaam12345678910TotaalMeetellend
1Jelle van der Schaaf2327271627152727189158
2Karine Valk23142313152392718165129
3Dirk Boersma232711627161611137125
4Jeroen Schouten271215271627124124
5Nico Mantel23271201110165113107
6Robert Michel27131027016139797
7Annemiek Onderberg-de Haan2391527155069185
8Hans Stoffels23101851187575
9Jan van Leeuwen231213186666
10Kees Goossen71616115050
11Johan Lust649843131
12Gert Jan Polman7202727
13Edwin Doeven272727
14Dick Everaarts1111312626
15Marc Hulskamp77112525
16Nico Gerrits202020
17Maarten Aukema1151616
18Bart Wassinkmaat141414
19Noortje Gerkes121212
20Okkie Mellaard111111
21Ronald Besseling101010
22Menno van Luijn101010
23Herman Brand101010
24Simone Poulissen999
25Ruben Huitema1899
26Ferry Flinterman888
27Evert Westerink777
28Dirk Vermeulen222
29Hester Brons1122
30Wilfred Veldstra1122
31Tineke Hol1122
32Francesco Huitema111

Clubkampioenschap 2017

Afkortingen Ritten

  • 1Openingsrit
  • 2Winterrit
  • 3Gelderse Vallei Rit
  • 42 Uren van Barneveld
  • 5Tulpenrit
  • 6Zonnewenderit
  • 7Kees Stoel Memorial
  • 8Puttense Ronde
  • 9Nacht om de Lange Jan
  • 10Wildrit

Voor 2017 tellen maximaal 6 rit-uitslagen mee.

Sportklasse
Bestuurders 2017

Ptn
Carl Verboom162
Francis Schutten116
Jacqueline Zuiderwijk115

Volledig
Klassement

Sportklasse
Navigatoren 2017

Ptn
Rutger Kwant162
J├╝rgen Donders120
Frank Schutten116

Volledig
Klassement

Tourklasse
Bestuurders 2017

Ptn
Joost van der Schaaf158
Kok van de Wetering136
Steven Bleeker129

Volledig
Klassement

Tourklasse
Navigatoren 2017

Ptn
Jelle van der Schaaf158
Karine Valk129
Dirk Boersma125

Volledig
Klassement

Rookiecup
Bestuurders 2017

Ptn
Steven Bleeker162
Maikel Walet146
Francesco Huitema54

Volledig
Klassement

Rookiecup
Navigatoren 2017

Ptn
Karine Valk162
Maarten Aukema41
Hester Brons34

Volledig
Klassement

 

DMACK
sp segers
l campanile
amklogo
octane
profin
 
De Brand 50
3823 LM Amersfoort

Maandelijks, met uitzondering van de maanden juli en augustus, organiseert de AMAC een kaartleesrit. Voor de avondritten, waarvan de eerste équipe om 19.31 start, kunt U ongeveer een half uur voor de start van het evenement inschrijven bij de startlocatie, Campanile Hotel in Amersfoort.