Tourklasse Navigatoren

Tourklasse Navigatoren 2018

PositieNaam12345678910TotaalMeetellend
1Jeroen Schouten27169187070
2Nico Mantel2027186565
3Herman Wassenaar2314185555
4Annemiek Onderberg-de Haan1627195353
5Anniek Ligtenberg187184343
6Jeroen Warmerdam1213184343
7Robert Michel16274343
8Karine Valk14274141
9Evert Westerink111203232
10Dick Everaarts1472121
11Gert Poolen181818
12Robbert Zonneveld181818
13Marielle Vehmeyer151515
14Hans Stoffels1311414
15Kees Goossen131313
16Ronald Oudendijk101010
17Herman Brand333
18Marc Hulskamp333
19Hester Brons111
20Kees-Jan Honig111
21Michiel Oosterhaven111
22Wilfred Veldstra111

Clubkampioenschap 2018

Afkortingen Ritten

  • 1Openingsrit
  • 2Winterrit
  • 3Gelderse Vallei Rit
  • 42 Uren van Barneveld
  • 5Tulpenrit
  • 6Zonnewenderit
  • 7Kees Stoel Memorial
  • 8Puttense Ronde
  • 9Nacht om de Lange Jan
  • 10Wildrit

Voor 2018 tellen maximaal 6 rit-uitslagen mee.

Sportklasse
Bestuurders

Ptn
Francis Schutten84
Carl Verboom58
René van der Borch tot Verwolde56

Volledig
Klassement

Sportklasse
Navigatoren

Ptn
Frank Schutten84
Bas de Rijk63
Jürgen Donders62

Volledig
Klassement

Tourklasse
Bestuurders

Ptn
Gerrit Wolfswinkel79
Gerard Schouten70
Tim van der Werf55

Volledig
Klassement

Tourklasse
Navigatoren

Ptn
Jeroen Schouten70
Nico Mantel65
Herman Wassenaar55

Volledig
Klassement

Rookiecup
Bestuurders

Ptn
Eric Ligtenberg81
Tim van der Werf77
Mark Albers70

Volledig
Klassement

Rookiecup
Navigatoren

Ptn
Herman Wassenaar77
Anniek Ligtenberg74
Gert Poolen27

Volledig
Klassement

 

DMACK
sp segers
l campanile
amklogo
octane
profin
 
De Brand 50
3823 LM Amersfoort

Maandelijks, met uitzondering van de maanden juli en augustus, organiseert de AMAC een kaartleesrit. Voor de avondritten, waarvan de eerste équipe om 19.31 start, kunt U ongeveer een half uur voor de start van het evenement inschrijven bij de startlocatie, Campanile Hotel in Amersfoort.