Tourklasse Navigatoren

Tourklasse Navigatoren 2018

PositieNaam12345678910TotaalMeetellend
1Jeroen Schouten271691827181827160135
2Robert Michel1627201327161518152124
3Annemiek Onderberg-de Haan1627192312181523144122
4Herman Wassenaar231418151827920144121
5Nico Mantel20271813132315129116
6Jeroen Warmerdam12131827182312123111
7Anniek Ligtenberg18718203201613115105
8Dick Everaarts14761013146464
9Karine Valk1427236464
10Hans Stoffels13115103939
11Evert Westerink111203232
12Gert Jan Polman272727
13Ronald Oudendijk10142424
14Erik Molenschot13102323
15Gert Poolen181818
16Robbert Zonneveld181818
17Mark Albers161616
18Marielle Vehmeyer151515
19Kees Goossen131313
20Marc Hulskamp391212
21Chris Kuypers111111
22Harry Stoffels101010
23Gerrit Wolfswinkel999
24Jelderik Schutz777
25Ad van Beurden666
26Johan Lust444
27Francesco Huitema333
28Herman Brand333
29Hester Brons111
30Kees-Jan Honig111
31Michiel Oosterhaven111
32Wilfred Veldstra111

Clubkampioenschap 2018

Afkortingen Ritten

  • 1Openingsrit
  • 2Winterrit
  • 3Gelderse Vallei Rit
  • 42 Uren van Barneveld
  • 5Tulpenrit
  • 6Zonnewenderit
  • 7Kees Stoel Memorial
  • 8Puttense Ronde
  • 9Nacht om de Lange Jan
  • 10Wildrit

Voor 2018 tellen maximaal 6 rit-uitslagen mee.

Sportklasse
Bestuurders

Ptn
Francis Schutten154
Hans van der Kooij142
Carl Verboom140

Volledig
Klassement

Sportklasse
Navigatoren

Ptn
Frank Schutten154
Bas de Rijk142
Rutger Kwant139

Volledig
Klassement

Tourklasse
Bestuurders

Ptn
Gerard Schouten135
Jolt Bosch123
Richard Onderberg122

Volledig
Klassement

Tourklasse
Navigatoren

Ptn
Jeroen Schouten135
Robert Michel124
Annemiek Onderberg-de Haan122

Volledig
Klassement

Rookiecup
Bestuurders

Ptn
Tim van der Werf154
Eric Ligtenberg148
Mark Albers147

Volledig
Klassement

Rookiecup
Navigatoren

Ptn
Herman Wassenaar154
Anniek Ligtenberg154
Ronald Oudendijk43

Volledig
Klassement

 

DMACK
sp segers
l campanile
amklogo
octane
profin
 
De Brand 50
3823 LM Amersfoort

Maandelijks, met uitzondering van de maanden juli en augustus, organiseert de AMAC een kaartleesrit. Voor de avondritten, waarvan de eerste équipe om 19.31 start, kunt U ongeveer een half uur voor de start van het evenement inschrijven bij de startlocatie, Campanile Hotel in Amersfoort.