Tourklasse Navigatoren

Tourklasse Navigatoren 2018

PositieNaam12345678910TotaalMeetellend
1Jeroen Schouten2716918271818133124
2Annemiek Onderberg-de Haan1627192312181523144122
3Robert Michel16272013271615134121
4Herman Wassenaar2314181518279124115
5Nico Mantel202718131323114114
6Jeroen Warmerdam121318271823111111
7Anniek Ligtenberg18718203201610299
8Karine Valk1427236464
9Dick Everaarts147610135050
10Hans Stoffels13115103939
11Evert Westerink111203232
12Gert Jan Polman272727
13Ronald Oudendijk10142424
14Gert Poolen181818
15Robbert Zonneveld181818
16Mark Albers161616
17Marielle Vehmeyer151515
18Erik Molenschot131313
19Kees Goossen131313
20Marc Hulskamp391212
21Chris Kuypers111111
22Harry Stoffels101010
23Gerrit Wolfswinkel999
24Jelderik Schutz777
25Ad van Beurden666
26Johan Lust444
27Francesco Huitema333
28Herman Brand333
29Hester Brons111
30Kees-Jan Honig111
31Michiel Oosterhaven111
32Wilfred Veldstra111

Clubkampioenschap 2018

Afkortingen Ritten

  • 1Openingsrit
  • 2Winterrit
  • 3Gelderse Vallei Rit
  • 42 Uren van Barneveld
  • 5Tulpenrit
  • 6Zonnewenderit
  • 7Kees Stoel Memorial
  • 8Puttense Ronde
  • 9Nacht om de Lange Jan
  • 10Wildrit

Voor 2018 tellen maximaal 6 rit-uitslagen mee.

Sportklasse
Bestuurders

Ptn
Francis Schutten149
Carl Verboom140
Hans van der Kooij127

Volledig
Klassement

Sportklasse
Navigatoren

Ptn
Frank Schutten149
Rutger Kwant139
J├╝rgen Donders131

Volledig
Klassement

Tourklasse
Bestuurders

Ptn
Gerard Schouten124
Richard Onderberg122
Jolt Bosch118

Volledig
Klassement

Tourklasse
Navigatoren

Ptn
Jeroen Schouten124
Annemiek Onderberg-de Haan122
Robert Michel121

Volledig
Klassement

Rookiecup
Bestuurders

Ptn
Tim van der Werf150
Mark Albers147
Eric Ligtenberg128

Volledig
Klassement

Rookiecup
Navigatoren

Ptn
Anniek Ligtenberg154
Herman Wassenaar150
Ronald Oudendijk43

Volledig
Klassement

 

DMACK
sp segers
l campanile
amklogo
octane
profin
 
De Brand 50
3823 LM Amersfoort

Maandelijks, met uitzondering van de maanden juli en augustus, organiseert de AMAC een kaartleesrit. Voor de avondritten, waarvan de eerste équipe om 19.31 start, kunt U ongeveer een half uur voor de start van het evenement inschrijven bij de startlocatie, Campanile Hotel in Amersfoort.