Winterrit (15 februari 2023)

15 februari 2023
19:31 uur (starttafel geopend vanaf 19:00 uur)
Restaurant Schimmel 1885 (Stationsweg Oost 243, Woudenberg)
Beide teamleden zijn lid € 15,00.
Eén van de teamleden is lid € 18,00.
Beide teamleden zijn GEEN lid € 21,00.


Omschrijving
Uitslag Sportklasse
Uitslag Toerklasse
Uitslag Rookie Cup

Als je het hebt over een lange ervaring dan hebben René Klement en Kees van Hattum dat wel! Hun AMAC-lidnummers: René: uit 1980 en Kees: 1977!

Ook al heel veel ritten uitgezet en ook optredens gehad bij vele internationale rally’s met o.a. een trip naar Bhutan met de Himalaya Trial als hoogtepunt!!

Het gebied van Barneveld is ook een bekend gebied waar menig val gebouwd kan worden door dit illustere tweetal.

Systemen met gekleurde wegen is dan ook nog niet zo heel erg bekend binnen de AMAC en zal ten volle benut worden.

Een betere controleur kunnen we ons ook niet wensen: Jan Berkhof!

Na de rit natuurlijk de duidelijke (schriftelijke) uitleg  waardoor we weer wat kunnen leren en mogelijk niet meer in de toekomstige vallen trappen……!

PlaatsStartnrEquipeRCTCstrafpPtn BestuurderPtn Kaartlezer
19Carl VerboomRutger Kwant0002727
12Francis SchuttenFrank Schutten0002727
316Hans van der KooijBas de Rijk10302020
324Albert BoekelRemco Luksemburg10302020
54Mel van Ommen KloekeArnold Mol12321616
67Edgar HoogendoornErik Pastoor14341515
722Annemiek van BeersumKarin Baars226861414
85Peter SegersPaul Hooiveld30901313
86Maas van de HaarJohan van Veenschoten30901313
81René van der Borch tot VerwoldeJürgen Donders30901313
1125Harry MartensMarcel Schoneveld36961010
1223Patrick van PuttenJoost van de Klashorst31210299
1317Peter van der MolenPeter Lutgendorf4012088
1410Folkert Jan BoersmaDirk Boersma4212277
1519Kok van de WeteringMatijn Hoogendoorn601806
1614Ruud van TellingenGerrit van Beek6318355
1720Eric LigtenbergAnniek Ligtenberg6518544
1818Herman SteentjesJeroen Pepplinkhuizen6718733
198Peter StaalDik Vervoort7021022
2012Erik RomijnEmile de Boer7121111
2111Richard OnderbergAnnemieke Onderberg-de Haan7921911
2221Alex van ZadelhoffNiels Adolfs8172571
233Paul GöbelChris Kuypers91228211
2413Tim van der WerfHerman Wassenaar10030011
2526Femina HoekstraStephanie Brunet128368
2615Jolt BoschRobert Michel14342311
PlaatsStartnrEquipeRCTCstrafpPtn BestuurderPtn Kaartlezer
PlaatsStartnrEquipeRCTCstrafpPtn BestuurderPtn Kaartlezer
19Tamara Besseling-WeerdenburgRonald Besseling30902727
25Heimen van DiestMathieu Bosch31210223
36Berry MetselaarRoel Wiewel3161062020
43Geurt MeijerJos Meijer411211818
52Gerrit WolfswinkelNico Mantel822421616
611Mark AlbersJeroen Warmerdam902701515
68Bram MeerloMichael Meerlo9027015
812Jan Joost KuenenColinda van Vliet10030013
94Atte RoskamDirk Vermeulen1103301212
1010Etienne PoulissenSimone Poulissen-Leus1404201111
117Ghislain BrouwerDieudonné Brouwer16104901010
121William TerwogtIsa Rol121545149
PlaatsStartnrEquipeRCTCstrafpPtn BestuurderPtn Kaartlezer
PlaatsStartnrEquipeRCTCstrafpPtn BestuurderPtn Kaartlezer
19Tamara Besseling-WeerdenburgRonald Besseling30902727
212Jan Joost KuenenColinda van Vliet10030023
37Ghislain BrouwerDieudonné Brouwer16104902020
31William TerwogtIsa Rol1215451418
PlaatsStartnrEquipeRCTCstrafpPtn BestuurderPtn Kaartlezer




Uitzetter(s)

René Klement & Kees van Hattum


Controleur(s)

Jan Berkhof


Afstand(en)

Sport: 75 km
Toer: 50 km


Routesysteem

Pijlen en gekleurde wegen


Bijz. Reglement

Download Bestand